Mūsu cilvēki

Raitis Ābelnieks

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Bauskas novada grupas vadītājs. Bauskas novada domes priekšsēdētājs.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Aprīlis 2013

30.04.2013 19:03

Baiba Broka un Nacionālā apvienība piedalīsies visos svarīgākajos šī pavasara skriešanas pasākumos

2013.gada 1.maijā Mežaparkā notiks Sieviešu skrējiens 2013, kurā Rīgas domes priekšsēdētājas amata kandidāte Baiba Broka skries 7 km disciplīnu ar laika kontroli. Savukārt 4.maijā kinopilsētā Cinevilla notiks Stipro skrējiens, kurā piedalīsies Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK komanda ar Baibu Broku kā komandas kapteini. Baiba Broka 19.maijā piedalīsies arī Nordea Rīgas maratonā, kurā plāno noskriet pusmaratona (21 km) distanci.

Lasīt tālāk...

25.04.2013 18:00

Izglītības ministrijas virzītie grozījumi Augstskolu likumā ir Latvijas valsts interesēm neatbilstoši

Izglītības un zinātnes ministrija ar zināmu stūrgalvību cenšas rosināt grozījumus Augstskolu likumā. Jāapzinās, ka jebkāda veida svešvalodu lietojuma papildu paplašināšana var notikt vienīgi uz valsts valodas lietojuma samazināšanas rēķina. Tādēļ IZM neatlaidīgi virzītos grozījumus Augstskolu likumā NA vērtē kā Latvijas valsts interesēm neatbilstošus.

Lasīt tālāk...

23.04.2013 17:03

Uzņēmēji atzinīgi novērtē Baibas Brokas ekonomisko programmu

Baiba Broka: Mēs Rīgas pilsētu redzam kā galveno uzņēmēju lobiju gan attiecībās ar valdību, gan ar parlamentu, gan ar mūsu starptautiskajiem partneriem. Rīgas domes sadarbība ar uzņēmējiem ir svarīga tāpēc, lai uzņēmēji Rīgā justos labi, lai uzņēmumi attīstītos un, lai rastos jaunas darba vietas. Mēs atjaunosim aktīvu darbību Investīciju un uzņēmējdarbības veicināšanas padomē, kura kļūs par efektīvu dialoga centru starp Rīgas domi un uzņēmējiem.

Lasīt tālāk...

20.04.2013 13:51

Strādāsim jūrmalnieku dzīves kvalitātes uzlabošanai un nacionālo vērtību nostiprināšanai

NA Jūrmalas nodaļas programmas vadmotīvs ir uzlabot jūrmalnieku dzīves kvalitāti latviskā Jūrmalā, strādājot kopā ar cilvēkiem, kuri ir Jūrmalas pilsētas patrioti un atzīst Latvijas Republikas izveidošanas pamatprincipus, respektējot katra nacionālo piederību.

Lasīt tālāk...

11.04.2013 22:38

Baiba Broka ir gatava uzņemties atbildību par Rīgu. PROGRAMMA

Ceturtdien, 11. aprīlī, Nacionālā apvienība rīkoja preses konferenci, kurā informēja par rīcības programmu pašvaldību vēlēšanās Rīgā un iepazīstināja ar deputātu kandidātiem. Kā pirmā sarakstā ir Rīgas domes priekšsēdētājas amata kandidāte Baiba Broka.

Lasīt tālāk...