Mūsu cilvēki

Dzintars Rasnačs

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes loceklis, 11. Saeimas deputāts, Saeimas sekretārs.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Janvāris 2013

15.01.2013 17:58

Jaunajai Rīgas Domes koalīcijai jāstiprina saimnieciskā un administratīvā veiktspēja un kultūrtelpa jāveido latviska

Nacionālā apvienība iespējamiem nākamās Rīgas domes koalīcijas partneriem piedāvā vienoties, ka latviska izglītības sistēma un kultūrtelpa, birokrātisko šķēršļu mazināšana un korupcijas izskaušana ir starp topošās koalīcijas galvenajām prioritātēm.

Lasīt tālāk...

15.01.2013 13:05

Nacionālā apvienība aicina koalīciju nepieļaut deputātu algu pieaugumu

Apvienība vērsusies pie koalīcijas partneriem – partijas „Vienotība” un Reformu partijas, ar aicinājumu atbalstīt tādus grozījumus likumā, kas nepieļautu deputāta atalgojuma palielināšanu šā sasaukuma laikā. Ja grozījumi likumā netiktu pieņemti, ar 2013. gadu deputātu algas pieaugtu apmēram pa 100 latiem.

Lasīt tālāk...

09.01.2013 14:01

Atbildot uz neskaidrībām par kultūras ministres vizīti pie tautiešiem Austrālijā

Kultūras ministrijas skaidrojums saistībā ar kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes komandējuma uz Austrāliju organizatorisko pusi. Informācijai pievienota komandējuma atskaite un programma.

Lasīt tālāk...

07.01.2013 14:51

Nacionālā apvienība aicina Ārlietu ministru ievērot Latvijas oficiālo nostāju par okupācijas laikā radīto zaudējumu atlīdzināšanu

Atsaucoties uz 4.janvārī Latvijas Radio 1 raidījumā „Krustpunktā” Ārlietu ministra Edgara Rinkeviča pausto pozīciju, ka ministrs neredz iespēju pašlaik runāt par padomju okupācijas radīto zaudējumu kompensēšanu, Nacionālā apvienība pauž neizpratni par šādu ministra nostāju attiecībā uz padomju režīma pastrādātajiem noziegumiem Latvijā un cer, ka tā nav ministra pozīcija, bet gan neveiksmīgi izteikta doma.

Lasīt tālāk...