Aprīlis 2012

26.04.2012 16:06

NA rosina piemērot samazināto – 12% PVN likmi pārtikas produktiem

Turpinot strauji pieaugt degvielas cenai un līdz ar to arī iedzīvotāju izdevumiem, Nacionālā apvienība pretinflācijas pasākumu ietvaros rosina koalīcijas partnerus pieņemt lēmumu par samazinātās – 12% PVN likmes piemērošanu pārtikas produktiem.

Lasīt tālāk...

25.04.2012 14:26

Nacionālā apvienība aicina NEPLP pievērst lielāku uzmanību naidīgai propagandai pret Latvijas valsti un latviešiem

Nacionālā apvienība aicina Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi vairāk pievērst uzmanību tam, kā medijos tiek atspoguļoti Latvijas valstij un latviešiem svarīgi jautājumi. Nav pieļaujams, ka nekritiski un kā vienīgie iespējamie tiek publiskoti nepatiesi, vienpusīgi, Latvijas valstij naidīgi viedokļi.

Lasīt tālāk...

23.04.2012 14:16

Nacionālā apvienība aicina valdību steidzami rast risinājumu, lai novērstu referendumu par pilsonības nulles variantu

Pastāvot lielai varbūtībai, ka 9.maija pasākumos var tikt savākts nepieciešamais parakstu skaits, lai rosinātu referendumu par grozījumiem Pilsonības likumā, kas paredz pilsonības piešķiršanu visiem nepilsoņiem bez naturalizācijas pārbaužu kārtošanas (t.s. „pilsonības nulles variantu”), Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības padomē aicinās koalīcijas partnerus piedāvāt risinājumus šādas situācijas novēršanai.

Lasīt tālāk...

11.04.2012 13:27

14.aprīlī Nacionālās apvienības rīkotajā konferencē spriedīs par paveikto un turpmākajiem uzdevumiem

Lai apspriestu būtiskākās politiskās aktualitātes un paveikto darbā valdībā un Saeimā, kā arī dalību gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, sestdien, 14.aprīlī, Nacionālā apvienība VL!-TB/LNNK Rīgas latviešu biedrības namā rīko konferenci.

Lasīt tālāk...