Mūsu cilvēki

Ervīns Grāvītis

Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs. Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Februāris 2012

27.02.2012 16:12

NA piedāvā koalīcijai pasākumus Latvijas valstiskuma stiprināšanai

Lai efektīvāk aizsargātu Latvijas valstiskuma pamatprincipus un rastu risinājumus sabiedrības saliedēšanai ilgtermiņā, Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības padomē iesniedz trīs jaunus priekšlikumus, kuri paredz gan vienotas pirmsskolas izglītības ieviešanu valsts valodā, gan izmaiņas Satversmes 73.pantā un Pilsonības likumā.

Lasīt tālāk...

21.02.2012 10:07

Nacionālā apvienība rosina veidot Valsts dzimstības veicināšanas fondu

Lai sekmētu dzimstību un demogrāfiskās situācijas uzlabošanos Latvijā ilgtermiņā, Nacionālās apvienības Saeimas deputāts Imants Parādnieks pirmdien koalīcijas Sadarbības padomē iesniedza priekšlikumus Valsts dzimstības veicināšanas fonda izveidei.

Lasīt tālāk...

13.02.2012 14:14

PRET balsojuma mērķis ir latviska Latvija

Nacionālā apvienība VL-TB/LNNK aicina ikvienu Latvijas pilsoni piedalīties referendumā un balsot pret divvalodību. Vienlaikus vēlamies uzsvērt, ka balsojums neattiecas tikai uz valodu. Referendums ir cīņa par varu, un Latvijas pilsoņiem būs jāatbild, kādu Latviju turpmāk vēlamies redzēt.

Lasīt tālāk...

09.02.2012 22:14

Darba likuma grozījumi ierobežos latviešu diskrimināciju darba tirgū

Nacionālās apvienības iesniegtie grozījumi Darba likumā ir nozīmīgs solis, lai latviešu valoda kļūtu par faktisku dominējošo valodu valstī un ierobežotu latviski runājošo diskrimināciju darba tirgū. Saskaņā ar 1.lasījumā pieņemtajiem Darba likuma grozījumiem, darba devējs turpmāk vairs nedrīkstēs pieprasīt konkrētas svešvalodas prasmi, ja darba pienākumos nav noteikta šīs svešvalodas lietošana.

Lasīt tālāk...