Mūsu cilvēki

Dzintars Rasnačs

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes loceklis, 11. Saeimas deputāts, Saeimas sekretārs.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Janvāris 2012

31.01.2012 11:57

Nacionālā apvienība aicina komercbankas atrisināt problēmas kreditēšanas jomā

Pirmdien Nacionālās apvienības (NA) tautsaimniecības darba grupa tikās ar Latvijas Komercbanku asociācijas pārstāvjiem. NA īpašu uzmanību pievērsa uzņēmējdarbības kreditēšanas veicināšanai un darba vietu radīšanai, pirmā mājokļa kreditēšanas atbalstam, lai sekmētu jauno ģimeņu palikšanu Latvijā vai aizbraucēju atgriešanos.

Lasīt tālāk...

27.01.2012 12:24

Nacionālās apvienības veikums 11. Saeimas un V.Dombrovska valdības pirmajās 100 dienās

Nacionālā apvienība, atskatoties uz 100 aizvadītajām dienām, kā būtiskākos, atskaitot darbus nacionālo vērtību aizstāvībai, vērtē uzsāktos darbus kreditēšanas sistēmas sakārtošanā un finansējuma piesaistē kultūras jomai.

Lasīt tālāk...

20.01.2012 15:28

Respektējot Satversmes tiesas lēmumu, NA aicina aktīvi piedalīties referendumā un balsot „pret’’

Respektējot šodien pieņemto Satversmes tiesas lēmumu neapturēt referenduma par krievu kā otru valsts valodu norisi, Nacionālā apvienība aicina visus pilsoņus 18. februārī aktīvi piedalīties referendumā un balsot „pret’’.

Lasīt tālāk...

12.01.2012 15:35

Nacionālā apvienība iesniedz Satversmes tiesā pieteikumu par referenduma atzīšanu par nelikumīgu

Pieteikumu 12.janvārī Satversmes tiesā iesniedza Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētāji Gaidis Bērziņš un Raivis Dzintars.

Lasīt tālāk...

11.01.2012 16:15

Kritēriju trūkums Latvijas nacionālā kino industrijā rada nesaprati un pārpratumus

Ziņu aģentūra BNS ir neprecīzi un ārpus konteksta atspoguļojusi Raivja Dzintara viedokli par režisora Jura Poškus filmu „Kolka Cool’’, tādējādi radot nevajadzīgus pārpratumus par šīs filmas nozīmību un vietu nacionālā kino finansēšanas jautājumu kontekstā. Šāda diskusija vispār nerastos, ja valsts būtu skaidri definējusi nacionālā pasūtījuma ilgtermiņa mērķus un uzdevumus Latvijas nacionālajā kino industrijā, tieši tādēļ Valstiskās audzināšanas apakškomisija ir sākusi priekšlikumu izstrādi, lai sadarbībā ar Kultūras ministriju šos jautājumus sakārtotu.

Lasīt tālāk...

09.01.2012 22:25

Nacionālā apvienība tiesā apstrīdēs referenduma likumību

Nacionālā apvienība vērsīsies Satversmes tiesā ar pieteikumu, lai referendumu par divvalodību atzītu par antikonstitucionālu, kā arī lūgs vērtēt tā atbilstību Satversmes satura kodolam un valsts iekārtas pamatprincipiem.

Lasīt tālāk...

04.01.2012 19:08

Birokrātiskā elite pretojas uz godīgumu un efektivitāti vērstām reformām kultūras nozarē

Nacionālā apvienība atbalsta kultūras ministres Žanetas Jaunzemes-Grendes mērķi ieviest Latvijas Nacionālajā operā labu pārvaldību un nodrošināt caurskatāmību valsts finansējuma izlietojumā. Jebkura vēlme mainīt pastāvošo, gadiem ilgi notiekošo lietu kārtību birokrātos rada pretestību un vēlmi saglabāt savas pozīcijas jebkuriem līdzekļiem.

Lasīt tālāk...