Mūsu cilvēki

Jurijs Strods

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Domes loceklis, Jelgavas pilsētas domes deputāts.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Jūlijs 2011

27.07.2011 13:27

Roberts Zīle atzinīgi novērtē Iesalnieka kā atbildīga politiķa rīcību

„Atzinīgi novērtēju Jāņa Iesalnieka rīcību šajā situācijā, tā viennozīmīgi ir atbildīga politiķa rīcība. Šis solis neļaus politiskajiem konkurentiem nepamatoti uzlikt mūsu apvienībai ekstrēma politiskā spēka zīmogu, bet ļaus mums konkurēt godīgā vēlēšanu cīņā, kurā tiek izvērtēti partijas ideoloģiskie un programmatiskie piedāvājumi”, uzskata Roberts Zīle.

Lasīt tālāk...

25.07.2011 16:03

Saeima likumā „Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem” atbalsta Nacionālās apvienības priekšlikumus

Ceturtdien Saeima otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem", atbalstot ideju noteikt prasību masu medijiem atklāt to īpašniekus un patiesā labuma guvējus. Saeima atbalstīja arī VL-TB/LNNK deputāta Gaida Bērziņa priekšlikumu no likuma svītrot pašreizējo 3.pantu, kas paredz, ka masu informācijas līdzekļa dibinātājs vai izdevējs un redakcija var būt juridiskā persona.

Lasīt tālāk...

20.07.2011 09:21

Jūrmalas "tēvzemieši" organizē protestu pret "Jaunā viļņa" zvaigžņu aleju

TB/LNNK Jūrmalas grupa ceturtdien, 21.jūlijā, pulksten 9:30 organizēs piketu pie Jūrmalas pilsētas domes pret „Jaunā viļņa” zvaigžņu alejas veidošanu Turaidas ielā pie Dzintaru koncertzāles.

Lasīt tālāk...

05.07.2011 18:54

TB/LNNK kongresā lems par partijas reorganizāciju un vienotas organizācijas ar „Visu Latvijai!” izveidi

Sestdien 9.jūlijā notiks Apvienības “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK ārkārtas 17.kongress. Tā galvenais uzdevums ir pieņemt lēmumu par Apvienības TB/LNNK reorganizāciju, lai jau 23.jūlijā kopā ar Apvienību “Visu Latvijai!” izveidotu vienotu politisku organizāciju.

Lasīt tālāk...