Maijs 2013

29.05.2013 15:00

Aicinājums Nacionālās apvienības pašvaldību deputātu kandidātiem

Mums jāiesēj katrā Latvijas pilsonī, katrā Latvijas patriotā, cerības un ticības sēkla, ka mēs spēsim noturēt mūsu valsts kursu virzienā, kuru uzsākām pirms ceturtdaļgadsimta! Lai kādi “bangojoši ūdeņi” ir mainīgajā pasaulē!

Rezultāti: Ievēlētie NA deputāti

Lasīt tālāk...

29.05.2013 14:41

Nacionālās apvienības un Vienotības aicinājums piedalīties pašvaldību vēlēšanās

Balsojums šajās Rīgas domes vēlēšanās nozīmēs atbildību ne tikai savas, bet arī nākotnes paaudžu priekšā. Ne tikai savas pilsētas, bet visas Latvijas priekšā.

Lasīt tālāk...

18.05.2013 10:28

Baiba Broka – tādu izvēli demonstrē ārvalstu investori, diplomāti un uzņēmēji

14. maijā notika ārvalstu pārstāvniecību rīkota tikšanās-diskusija “Rīga globālajā pasaulē” ar mērķi dot iespēju ārvalstu diplomātiem, investoriem un uzņēmējiem iepazīties ar idejām un plāniem Rīgas ekonomiskajai attīstībai un investīciju vides uzlabošanai. Diskusijas noslēgumā notika ārvalstu investoru balsojums par “Savu Rīgas mēru” , kurā uzticība tika izrādīta Baibai Brokai, NA mēra amata kandidātei.

Lasīt tālāk...

16.05.2013 11:02

Neatbalstām Ulmaņa apvērsuma godināšanu

Nacionālās apvienības rīkoto "Vienības braucienu", lai godinātu 15.maiju, dienu, kad notika Ulmaņa apvērsums, rīkoja "Visu Latvijai!". Vairāki TB/LNNK biedri šādu iniciatīvu neatbalsta. Svinot šo dienu, tiek kultivēta ideju, ka demokrātija un parlamentārā iekārta nav pietiekami laba pārvaldes forma.

Lasīt tālāk...

14.05.2013 11:22

Piemiņas svētbrīdis par godu kritušajiem nacionālajiem partizāniem Dzelzskalna Brāļu kapos

Svētbrīdī piedalījās Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš ar atbalstītājiem un deputātu kandidātiem 2013.gada pašvaldību vēlēšanās Ventspils pilsētā un Ventspils novadā.

Lasīt tālāk...

02.05.2013 15:11

NA priekšlikumi vides pieejamības nodrošināšanai cilvēkiem ar invaliditāti

Nacionālā apvienība uzskata, ka pašvaldības iestādēm un pašvaldībai piederošiem uzņēmumiem ir jāparedz darba vietas cilvēkiem ar invaliditāti. Papildus tam jānodrošina apmācības programmas, lai cilvēki, kas invaliditātes dēļ ilgāku laiku ir bijuši bezdarbnieki, varētu sekmīgi iesaistīties darba tirgū.

Lasīt tālāk...

01.05.2013 12:06

Neatkarības atjaunošanas dienā atceramies LNNK vadītāju Eduardu Berklavu

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, Nacionālā apvienība 4. maijā aicina godināt vienu no neatkarības atjaunošanas celmlaužiem, Latvijas patriotu un goda vīru Eduardu Berklavu.

Lasīt tālāk...