Mūsu cilvēki

Jurijs Strods

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Domes loceklis, Jelgavas pilsētas domes deputāts.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Oktobris 2012

31.10.2012 23:22

Nacionālās apvienības Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidāte – Baiba Broka

Nacionālās apvienības Rīgas nodaļas valde ir vienbalsīgi apstiprinājusi "Visu Latvijai!"–"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Rīgas domes priekšsēdētāja amata kandidātu. Tajā nominēta viena no partijas "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" biedrēm, Tieslietu ministra J.Bordāna padomniece un Latvijas Universitātes Juridskās fakultātes lektore.

Lasīt tālāk...

25.10.2012 22:29

Latviešu leģionāram Ēvaldam Valfrīdam Stirnam – 100

Sirmo patriotu un Latviešu leģiona 19.divīzijas virsnieku ievērojamajā jubilejā Kauguros bija ieradušies sveikt Nacionālās apvienības Jūrmalas nodaļas, Daugavas Vanagu Latvijā un Latvijas Nacionālo karavīru biedrības pārstāvji.

Lasīt tālāk...

25.10.2012 11:03

Roberts Zīle: Pārāk maz darīts nevienlīdzības mazināšanai

Saruna ar Eiropas Parlamenta deputātu Robertu Zīli par nākamā gada budžetu, iedzīvotāju ienākuma nodokļa pazemināšanu un dažu miljonu cīņām demogrāfijai. Vienošanās starp Vienotību un Reformu partiju par IIN būtisku pazemināšanu tikai veicina netaisnīgu ienākumu sadali.

Lasīt tālāk...

24.10.2012 13:59

Eiropas Parlaments: ES daudzgadu budžets ir ES solidaritātes pamats

Eiropas Parlaments atbalstījis rezolūciju, kurā uzsvērta daudzgadu budžeta kā ES solidaritāti apliecinoša un kopīgo izaugsmi nodrošinoša instrumenta nozīme, norādot, ka tā kopējais apjoms nedrīkst būt mazāks kā 2007.-2013. gada plānošanas periodā. ES kohēzijas politikai jābūt arī turpmāk stratēģiskam instrumentam izaugsmes un konkurētspējas nodrošināšanai.

Lasīt tālāk...

23.10.2012 14:26

Parakstīta vienošanās par valsts atbalstu dzimstības veicināšanai un ģimenēm ar bērniem

Valdošo koalīciju veidojošās partijas noslēgušas vienošanās protokolu, kurā atbalstīti Nacionālās apvienības priekšlikumi demogrāfijas stāvokļa uzlabošanai. Priekšlikumi paredz virkni būtisku pasākumu, kuriem papildus līdzekļi tiks rasti jau 2013. gada budžetā.

Lasīt tālāk...

19.10.2012 09:38

Eiropas Konservatīvie un reformisti: ES piedzīvo konkurētspējas krīzi globālajā tirgū

“Eiropas ekonomika šobrīd piedzīvo ilgtermiņa konkurētspējas krīzi aizvien problemātiskākajā globālajā ekonomikas vidē. Līdz ar to ir steidzami nepieciešama konsekventa rīcība Eiropas ekonomikas reformēšanā nolūkā stimulēt izaugsmi un nodrošināt ilgtermiņa labklājību”, kopīgā paziņojumā atzina Eiropas Parlamenta Eiropas Konservatīvo un reformistu grupā ietilpstošo partiju līderi.

Lasīt tālāk...

15.10.2012 21:52

Pievienojas daudzi jauni biedri

Ceturtdien, 11.oktobrī, TB/LNNK valde uzņēma kā partijas biedrus 15 jaunus cilvēkus. Papildus jau iepriekšējā valdes sēdē uzņemtajiem 16 jauniem biedriem no Salaspils, Valmieras puses, kopā ir pievienojies 31 biedrs, stiprinot potenciālos NA 2013.gada jūnija pašvaldību vēlēšanu sarakstus dažādos novados.

Lasīt tālāk...

13.10.2012 10:34

Jauntulkotajam Bībeles izdevumam ir labas izredzes kļūt par vērtību aktualizētāju

Jaunajam Bībeles izdevumam ir labas izredzes kļūt par sabiedrības vērtību aktualizētāju, jo tas ir saprotamāks mūsdienu sabiedrībai, šodien saņemot Latvijas Bībeles biedrības izdoto, jauntulkoto izdevumu, sacīja kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende.

Lasīt tālāk...

09.10.2012 11:00

Roberts Zīle: Vai audzēsim jaunu “strukturālo” burbuli?

Jaunā “burbuļa” pamatā būs nevis jau izputināto Latvijas iedzīvotāju, bet nerezidentu, pārsvarā Krievijas pilsoņu, aktivitātes, kuriem valsts ir iedevusi lielu papildus “burkānu” Šengenas ilgtermiņa uzturēšanās atļauju veidā par nekustamā īpašuma iegādi. Varam to nosaukt jaunmodīgā vārdā – “strukturālais” burbulis.

Lasīt tālāk...

05.10.2012 13:15

“Ceļā uz zaļo ekonomiku”: zaļās ekonomikas attīstību Latvijā kavē likumu trūkums

Zaļās attīstības jautājumiem veltītajā konferencē tika vērsta uzmanība uz zaļās attīstības virzību Eiropas Savienības dalībvalstīs, enerģijas avotiem un energoefektivitāti, iespējām veidot ilgtspējīgu attīstību ar zaļās attīstības koncepcijas palīdzību, idejām, kā Eiropas valstu pieredzi izmantot mūsu valstī.

Lasīt tālāk...