Mūsu cilvēki

Modris Ekšteins

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Domes loceklis, Grobiņas novada domes deputāts un priekšsēdētāja vietnieks.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Maijs 2012

31.05.2012 18:38

Parakstīts memoranda pielikums un apstiprināti Kultūras alianses virzītie pārstāvji ministres padomnieka amatam

Padomnieku pamatpienākums būs nodrošināt nozares vadošo organizāciju iesaisti nozares politikas plānošanā, tādējādi veicinot labo praksi sabiedrības iesaistē valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanā. Tas dos iespēju ātri un efektīvi informēt nozares profesionāļus par ministrijas aktivitātēm un aktualitātēm.

Lasīt tālāk...

30.05.2012 23:04

Tieslietu ministrs cer efektivizēt Valsts probācijas dienestu

"Probācija ļaus notiesātam cilvēkam veiksmīgu integrēšanos atkal sabiedrībā, kā arī radīs sabiedrības izpratni, ka notiesātais nav sabiedrībai zudis. Laikus pakļaujot noziedzniekus efektīgai uzraudzībai, samazināsies to skaits un palielināsies sabiedrības drošība,” pārliecināts tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš.

Lasīt tālāk...

30.05.2012 15:32

NA aicina valdības koalīciju pēc vēlēšanām veidot koalīciju arī Rīgas Domē

Nacionālās apvienības Valde ir pieņēmusi lēmumu aicināt Valda Dombrovska valdības koalīcijas partnerus pēc nākamgad gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām veidot koalīciju arī Rīgas Domē.

Lasīt tālāk...

30.05.2012 14:36

Izskatīti priekšlikumi grozījumiem Pilsonības likumā

„Esmu gandarīts, ka Pilsonības likums šodien ir pavirzījies uz priekšu, to ar nepacietību gaida liela sabiedrības daļa gan Latvijā, gan pasaulē. Grozījumi ir vērsti uz to, lai stiprinātu to pilsoņu saikni ar valsti, kuru dēļ šī valsts ir dibināta,” grozījumu aktualitāti un valstisko svarīgumu raksturo tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš.

Lasīt tālāk...

29.05.2012 21:46

„Vienotībai’’ jāuzņemas pilna atbildība par 100 miljonu latu ES līdzfinansējuma saglabāšanu

Nacionālā apvienība nav apmierināta ar satiksmes ministra Aivja Roņa pirmdien koalīcijas sadarbības padomē sniegto skaidrojumu par a/s „Pasažieru vilciens’’ jaunās valdes iecelšanas kritērijiem un uzskata, ka partijai „Vienotība’’ ir jāuzņemas pilna atbildība par to, lai Latvija nezaudētu ES Kohēzijas fonda līdzfinansējumu 100 miljonu latu apmērā.

Lasīt tālāk...

25.05.2012 16:22

EP Ekonomikas komiteja noraida iniciatīvu saistīt kohēzijas līdzekļu piešķiršanu ar valstu taupības pasākumiem

"Apsveicami, ka absolūtais vairākums manu kolēģu Ekonomikas komitejā, neskatoties uz visdažādāko politisko piederību, principā noraidīja Eiropas Komisijas vēlmi jauno regulu izmantot kā pātagu to dalībvalstu sodīšanai, kas neievēro kādus no ES makroekonomiskajiem kritērijiem", uzskata Roberts Zīle.

Lasīt tālāk...

25.05.2012 11:05

NA rosina atcelt „radio klausīšanās nodevu’’

Ņemot vērā asās domstarpības jautājumā par publiskā izpildījuma piemērošanu un sekojošajiem bargajiem sodiem par radio atskaņošanu darbavietā, Nacionālā apvienība ir iesniegusi priekšlikumus grozījumiem Autortiesību likumā, paredzot, ka radio programmu atskaņošana nav uzskatāma par publisku izpildījumu, līdz ar to tā sauktā „radio klausīšanās nodeva’’ nebūtu jāmaksā.

Lasīt tālāk...

23.05.2012 11:26

Roberts Zīle: “Pasažieru vilciena” valdes sastāva lēmuma veidotāji “rada daudz dūmu, lai neredzētu uguni”

Politiskajiem spēkiem, kas uzņēmušies atbildību par Satiksmes ministriju – pirmām kārtām “Vienotībai” un galu galā arī bezpartejiskajam ministram, kurš tomēr pilda politisku amatu, ir jāpaskaidro gan sabiedrībai, gan koalīcijai - kā īstenībā tika izvēlēta AS “Pasažieru vilciens” jaunā valde.

Lasīt tālāk...

23.05.2012 09:29

TB/LNNK jaunatnes nodaļa kļūst par Eiropas Konservatīvo jauniešu dalīborganizāciju

No 18. līdz 20. maijam Varšavā notika kārtējais Eiropas Konservatīvo jauniešu kongress, kurā "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK jaunieši tika uzņemti par oficiālu dalīborganizāciju.

Lasīt tālāk...

22.05.2012 14:07

Sašutums par 9.maija manifestāciju iekļaušanu "Rīga 2014" ceļvedī

Nacionālā apvienība sagaida Rīgas mēra Nila Ušakova publisku atvainošanos. Tāpat sašutumu pauž Nacionālās apvienības un "Vienotības" Kultūras darba grupas, kuru vidū ir aktieri, mākslinieki, diriģenti, tēlnieki, muziķi un arhitekti, kā arī režisori un producenti.

Lasīt tālāk...