Mūsu cilvēki

Roberts Zīle

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes priekšsēdētājs, Eiropas Parlamenta deputāts.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Aprīlis 2012

26.04.2012 16:06

NA rosina piemērot samazināto – 12% PVN likmi pārtikas produktiem

Turpinot strauji pieaugt degvielas cenai un līdz ar to arī iedzīvotāju izdevumiem, Nacionālā apvienība pretinflācijas pasākumu ietvaros rosina koalīcijas partnerus pieņemt lēmumu par samazinātās – 12% PVN likmes piemērošanu pārtikas produktiem.

Lasīt tālāk...

25.04.2012 17:01

ECB prezidents Mario Dragi sola, ka Māstrihtas kritēriji Latvijas iestājai eirozonā netiks piemēroti diskriminējošā veidā

"Lēmumi par jaunu dalībvalstu uzņemšana eirozonā notiks, balstoties uz jau spēkā esošajiem Māstrihtas kritērijiem", tā Eiropas Centrālās bankas prezidents Mario Dragi, atbildot uz Roberta Zīles izteiktajām bažām par politisku Māstrihtas kritēriju piemērošanu.

Lasīt tālāk...

25.04.2012 14:26

Nacionālā apvienība aicina NEPLP pievērst lielāku uzmanību naidīgai propagandai pret Latvijas valsti un latviešiem

Nacionālā apvienība aicina Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi vairāk pievērst uzmanību tam, kā medijos tiek atspoguļoti Latvijas valstij un latviešiem svarīgi jautājumi. Nav pieļaujams, ka nekritiski un kā vienīgie iespējamie tiek publiskoti nepatiesi, vienpusīgi, Latvijas valstij naidīgi viedokļi.

Lasīt tālāk...

24.04.2012 23:35

Tieslietu ministrs aicina uz tiesiskumu, piemērojot atlaižu politiku

Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš attiecībā uz "Elkor" izsludināto pavasara akciju: "Nav pieņemama šāda cilvēktiesību aizskaroša un ekonomiski diskriminējoša atlaižu piemērošanas politika pret pilsoņiem. Šāda izturēšanās nav civilizēta un pieklājīga. Var saprast cilvēku vēlmi nopelnīt, bet tas ir zem cienījama uzņēmēja goda diskriminēt tās valsts pilsoņus, kuru valstī viņš uzņēmējdarbību veic".

Lasīt tālāk...

24.04.2012 03:00

Ziņas no Nacionālās apvienības talkas vietām Rīgā un Jūrmalā

Lielās talkas ietvaros Nacionālās apvienības Rīgas nodaļa piedalījās Latvijas sakopšanā un talkoja Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Jūrmalas nodaļa savukārt šo dienu veltīja Raga kāpas dabas takas atjaunošai.

Lasīt tālāk...

23.04.2012 14:16

Nacionālā apvienība aicina valdību steidzami rast risinājumu, lai novērstu referendumu par pilsonības nulles variantu

Pastāvot lielai varbūtībai, ka 9.maija pasākumos var tikt savākts nepieciešamais parakstu skaits, lai rosinātu referendumu par grozījumiem Pilsonības likumā, kas paredz pilsonības piešķiršanu visiem nepilsoņiem bez naturalizācijas pārbaužu kārtošanas (t.s. „pilsonības nulles variantu”), Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības padomē aicinās koalīcijas partnerus piedāvāt risinājumus šādas situācijas novēršanai.

Lasīt tālāk...

17.04.2012 22:27

Gaidis Bērziņš apmeklē Zemgales reģionu un Bausku

Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš piektdien, 13.04.2012., devās uz Zemgales reģionu, lai iepazītos un novērtētu esošo situāciju Vecumnieku atklātā tipa cietumā un apmeklētu Bauskas rajona tiesu. Gaidis Bērziņš tikās arī Nacionālās apvienības Bauskas novada nodaļu.

Lasīt tālāk...

17.04.2012 12:24

Atskats uz Nacionālās apvienības konferenci 14.aprīlī

Sestdien notikušajā Nacionālās apvienības konferencē Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē par padarīto un nākotnes plāniem runāja apvienības vadība, ministri un Saeimas deputāti. Tika iezīmēti plāni pašvaldību vēlēšanām 2013.gadā.

Lasīt tālāk...

14.04.2012 13:31

TB/LNNK 18.kongress priekšsēdētāja amatā apstiprina Robertu Zīli

Sestdien, 14.aprīlī, Rīgas Latviešu biedrības namā TB/LNNK 18.kongress ievēlēja partijas vadītāju, valdi, ētikas komiteju un revīzijas komisiju. Par TB/LNNK priekšsēdētāju kongress atkārtoti apstiprināja Robertu Zīli.

Lasīt tālāk...

11.04.2012 13:27

14.aprīlī Nacionālās apvienības rīkotajā konferencē spriedīs par paveikto un turpmākajiem uzdevumiem

Lai apspriestu būtiskākās politiskās aktualitātes un paveikto darbā valdībā un Saeimā, kā arī dalību gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, sestdien, 14.aprīlī, Nacionālā apvienība VL!-TB/LNNK Rīgas latviešu biedrības namā rīko konferenci.

Lasīt tālāk...