Mūsu cilvēki

Gaidis Bērziņš

11. Saeimas deputāts, Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētāja vietnieks.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Janvāris 2012

31.01.2012 11:57

Nacionālā apvienība aicina komercbankas atrisināt problēmas kreditēšanas jomā

Pirmdien Nacionālās apvienības (NA) tautsaimniecības darba grupa tikās ar Latvijas Komercbanku asociācijas pārstāvjiem. NA īpašu uzmanību pievērsa uzņēmējdarbības kreditēšanas veicināšanai un darba vietu radīšanai, pirmā mājokļa kreditēšanas atbalstam, lai sekmētu jauno ģimeņu palikšanu Latvijā vai aizbraucēju atgriešanos.

Lasīt tālāk...

30.01.2012 18:24

Roberts Zīle par fiskālo pārraudzību ES, situāciju eirozonā un Latvijas iekšpolitikā

Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle intervijā LNT 900" par "fiskālās saspiešanas" līgumu, fondu maksājumu apturēšanu, Latvijas dalību eirozonā un situāciju Nacionālajā apvienībā.

Lasīt tālāk...

27.01.2012 12:24

Nacionālās apvienības veikums 11. Saeimas un V.Dombrovska valdības pirmajās 100 dienās

Nacionālā apvienība, atskatoties uz 100 aizvadītajām dienām, kā būtiskākos, atskaitot darbus nacionālo vērtību aizstāvībai, vērtē uzsāktos darbus kreditēšanas sistēmas sakārtošanā un finansējuma piesaistē kultūras jomai.

Lasīt tālāk...

26.01.2012 11:17

Gaidis Bērziņš: Mediācijas ieviešana sekmēs attieksmes maiņu domstarpību risināšanā

Valsts sekretāru sanāksmē izsludināja likumprojektu „Mediācijas likums” un atbilstoša satura grozījumus Civilprocesa likumā. Projekti attiecas uz domstarpību risināšanu civiltiesiskajās attiecībās. Mediācija ir strukturēts brīvprātīgs process, kurā konfliktējošās puses ar neitrālas trešās personas – mediatora, palīdzību savstarpējas komunikācijas ceļā mēģina atrisināt konfliktu.

Lasīt tālāk...

23.01.2012 11:11

Nacionālās apvienības Tautsaimniecības darba grupas darbs 2012.gadā būs intensīvs

Nacionālās apvienības Tautsaimniecības darba grupas vadītājs, 11.Saeimas deputāts Romāns Naudiņš uzskata, ka grupas darbam jākļūst aktīvākam un sanāksmēm konstruktīvākām, proti, iesaistot ikvienu iedzīvotāju, kurš saredz tautsaimniecības jomā gan problēmu, gan spēj saredzēt risinājumu.

Lasīt tālāk...

20.01.2012 15:28

Respektējot Satversmes tiesas lēmumu, NA aicina aktīvi piedalīties referendumā un balsot „pret’’

Respektējot šodien pieņemto Satversmes tiesas lēmumu neapturēt referenduma par krievu kā otru valsts valodu norisi, Nacionālā apvienība aicina visus pilsoņus 18. februārī aktīvi piedalīties referendumā un balsot „pret’’.

Lasīt tālāk...

20.01.2012 09:22

Atceramies barikāžu laiku 1991. gada janvārī

Jau no 13. janvāra pieminam 1991. gada dramatiskos notikumus, kuri ir daļa no Latvijas neatkarības stāsta. Šodien ar ugunskura iedegšanu Doma laukumā ir sākusies galvenā barikāžu atceres diena, kuras laikā notiks vairāki atceres pasākumi Rīgā un citās Latvijas pilsētās.

Lasīt tālāk...

18.01.2012 22:04

Roberts Zīle: Lisabonas līguma izmaiņas nav dienas kārtībā

Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle pauž neizpratni par Latvijā visaugstākajā politiskajā līmenī izvirzīto diskusiju par Lisabonas līguma izmaiņām, uzsverot, ka šādas izmaiņas šobrīd nav Eiropas Savienības dienas kārtībā. Vinš pieļauj, ka dažiem varētu būt intereses ar to uzlabot savu politisko pozīciju, dažiem saduļķot ūdeni, bet daži, iespējams, iet maldinošas informācijas pavadā.

Lasīt tālāk...

18.01.2012 11:22

Vai Eiropas Parlamenta prezidenta amatā ievēlētais Martins Šulcs kritizēs VL-TB/LNNK?

17.janvārī Eiropas Parlamenta prezidenta amatā tika ievēlēts Sociālistu un demokrātu progresīvās alianses līderis Martins Šulcs, kurš asi kritizēja Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK iekļaušanu valdošajā koalīcijā, nosaucot VL-TB/LNNK par politisku spēku, kas izplatījis ksenofobiju un intoleranci.

Lasīt tālāk...

17.01.2012 11:58

Gaidis Bērziņš LNT par nepilnībām Maksātnespējas likumā

Gaidis Bērziņš intervijā LNT raidījumā 900" par nepilnībām Maksātnespējas likumā. Tieslietu ministrs ir uzdevis ekspertu grupai analizēt Palink gadījumu, lai saprastu, vai ir pamats likumu pilnveidot.

Lasīt tālāk...