Mūsu cilvēki

Raitis Ābelnieks

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Bauskas novada grupas vadītājs. Bauskas novada domes priekšsēdētājs.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Jūlijs 2011

29.07.2011 17:41

Nacionālās apvienības pārstāvji izsaka līdzjūtību norvēģiem

Atsaucoties Latvijas Jaunatnes padomes aicinājumam, Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK pārstāvji ieradās uz piemiņas brīdi pie Norvēģijas vēstniecības, lai izteiktu līdzjūtibu un pieminētu traģiskajos notikumos bojā gājušos.

Lasīt tālāk...

28.07.2011 11:43

LV.LV: Jānis Kalns, "Kādai būt atjaunojamās enerģijas politikai Latvijā?"

Lai veicinātu zaļās enerģētikas attīstību Latvijā, Atjaunojamās enerģijas likuma vietā ir jāizstrādā zaļās ekonomikas likums, uzskata E. Cilinskis. Tam jāaptver visi posmi no resursu izpētes līdz enerģijas un iekārtu ražošanai. Šā likuma ietvaros ir jāveido institucionāla sistēma, kas garantētu ekspertu iesaisti, jo ņemt par pamatu politiskus risinājumus būtu kļūda.

Lasīt tālāk...

28.07.2011 09:33

Ir.lv: Askolds Rodins, "Norvēģijas atskaņas"

Grozies, kā gribi, taču sanāk, ka visneaizsargātākā iekšpolitiskajā cīņā par balsīm ir jaundibinātā VL-TB/LNNK, tai nākas taisnoties, ka sākta partijas "nomelnošanas kampaņa". To var raksturot dažādi - gan kā "nomelnošanu", gan lietu saukšanu "īstajos vārdos". Akurāt ap to sākas šķēpu laušana.

Lasīt tālāk...

27.07.2011 13:27

Roberts Zīle atzinīgi novērtē Iesalnieka kā atbildīga politiķa rīcību

„Atzinīgi novērtēju Jāņa Iesalnieka rīcību šajā situācijā, tā viennozīmīgi ir atbildīga politiķa rīcība. Šis solis neļaus politiskajiem konkurentiem nepamatoti uzlikt mūsu apvienībai ekstrēma politiskā spēka zīmogu, bet ļaus mums konkurēt godīgā vēlēšanu cīņā, kurā tiek izvērtēti partijas ideoloģiskie un programmatiskie piedāvājumi”, uzskata Roberts Zīle.

Lasīt tālāk...

27.07.2011 09:35

nra.lv: Elita Veidemane, "Klusējošais darbarīks"

Saskaņas centra līderis Jānis Urbanovičs piedāvās politiskajiem spēkiem paklusēt par nacionālajiem un vēstures jautājumiem, jo tie etniski šķeļot sabiedrību. Ar tautu draudzību viss būtu uz ūsiņu, ja vien gaisu nejauktu daži – kā izteicās Urbanoviča kungs – nacionālisti un politiskie huligāni.

Lasīt tālāk...

26.07.2011 12:33

Ir.lv: Vita Bērziņa, "Latvija nav Norvēģija, situācija ir citāda"

Eksperti: Latvijā diskusija par multikulturālismu ir ļoti virspusēja.

Lasīt tālāk...

25.07.2011 16:03

Saeima likumā „Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem” atbalsta Nacionālās apvienības priekšlikumus

Ceturtdien Saeima otrajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem", atbalstot ideju noteikt prasību masu medijiem atklāt to īpašniekus un patiesā labuma guvējus. Saeima atbalstīja arī VL-TB/LNNK deputāta Gaida Bērziņa priekšlikumu no likuma svītrot pašreizējo 3.pantu, kas paredz, ka masu informācijas līdzekļa dibinātājs vai izdevējs un redakcija var būt juridiskā persona.

Lasīt tālāk...

25.07.2011 09:13

nra.lv: Edgars Gertners, Nacionālisti apvienojas, atvērti arī cittautiešiem

Latviskas Latvijas kustībai ir jābūt tik stiprai, ka tā varētu būt pievilcīga tām mazākumtautībām, kas nevēlas tikt pārkrievotas un vēlas saglabāt arī savu etnisko savdabību.

Lasīt tālāk...

23.07.2011 21:00

„Visu Latvijai!” un "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK apvienošanās kongress

Sestdien, 23.jūlijā Rīgas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē notika svinīgais VL! un TB/LNNK apvienošanās kongress, kurā delegāti simboliski apstiprinājā apvienotās partijas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" dibināšanu un programmu.

Lasīt tālāk...

21.07.2011 13:00

Protests pie Jūrmalas domes pret "Jaunā viļņa" zvaigžņu aleju Dzintaros

Ceturtdien, 21.jūlijā pie Jūrmalas pilsētas domes notika TB/LNNK un VL! Jūrmalas biedru organizēts pikets pret domes lēmumu par Jaunā viļņa Slavas alejas veidošanu Turaidas ielā pie Dzintaru koncertzāles.

Lasīt tālāk...