Mūsu cilvēki

Dzintars Rasnačs

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes loceklis, 11. Saeimas deputāts, Saeimas sekretārs.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Maijs 2011

31.05.2011 09:23

Ar Romāna Naudiņa finansiālu atbalstu Valmierā izveidota piemiņas plāksne igauņu karavīram

26.maijā, Valmierā tika atzīmēta 1919.gada Valmieras pilsētas atbrīvošana no komunistiskā režīma. Pasākuma laikā tika atklāta piemiņas plāksne Vīlandes Skolnieku rotas karavīram Viktoram Andersonam, kurš 1919.gada 26.maijā, cīnoties par Valmieras atbrīvošanu, Svētā Sīmaņa baznīcas tornī krita kaujā ar komunistiem.

Lasīt tālāk...

30.05.2011 19:09

Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK nolemj pārtapt par vienotu partiju

Nacionālās apvienības valde savā izbraukuma sēdē Valmierā nolemj dibināt vienotu partiju un sasaukt partijas dibināšanas kongresu 23.jūlijā.

Lasīt tālāk...

30.05.2011 10:06

Valmierā viesosies Saeimas deputāti no Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK

Nacionālās apvienības valdes sēdes laikā paredzēts apspriest politisko situāciju Latvijā un Nacionālās apvienības Saeimas deputātu padarīto strādājot parlamentā. Valmieras domes deputāts Romāns Naudiņš informēs Nacionālās apvienības valdi un biedrus par darbu Valmieras pašvaldībā.

Lasīt tālāk...

27.05.2011 14:24

Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” - TB/LNNK izvirzīs desmit darāmo darbu sarakstu valsts attīstībai

Nacionālā apvienība VL-TB/LNNK pirmdien, 30.maijā Valmierā savā Valdes sēdē plāno pieņemt desmit konkrētu darāmo darbu sarakstu, lai situācija valstī varētu mainīties un Latvijas iedzīvotāji pārstātu masveidā izceļot uz citām valstīm. Apvienības sagatavotie priekšlikumi skars gan valsts pārvaldes jomu, gan nodokļu politiku, gan izglītību, gan arī citas sfēras.

Lasīt tālāk...

27.05.2011 14:13

Gaidis Bērziņš diskusijā "Kafija ar politiķiem"

Eiropas Jaunatnes nedēļas noslēguma pasākuma ietvaros piektdien, 20. maijā Saeimas deputāts un TB/LNNK valdes priekšsēdētāja vietnieks Gaidis Bērziņš piedalījās diskusijā "Kafija ar politiķiem". Diskusijas tēma - jauniešu līdzdalība politiskajos procesos.

Lasīt tālāk...

27.05.2011 12:57

Pasniedz barikāžu dalībnieku piemiņas zīmes Bauskā

TB/LNNK valdes loceklis, Bauskas novada domes deputāts Raitis Ābelnieks savā uzrunā salīdzināja barikāžu laiku ar mūsdienām, pieminot, ka tolaik katram bija izvēle - iet vai neiet aizstāvēt topošo Latvijas valsti, bet tagad - parakstīties vai neparakstīties par latviešu valodas nostiprināšanu Satversmē.

Lasīt tālāk...

26.05.2011 11:04

Roberts Zīle: ir jāuzlabo elektrisko velosipēdu, mopēdu, mazjaudas motociklu un kvadraciklu drošība

Eiropas Parlamenta Transporta un tūrisma komiteja atbalstīja Roberta Zīles sagatavoto komitejas atzinumu par divu vai trīs riteņu transportlīdzekļu un kvadriciklu apstiprināšanu un tirgus uzraudzību. Viens no jaunievedumiem ir obligāta pretbloķēšanas bremžu sistēmu (ABS) ieviešana mazjaudas motocikliem.

Lasīt tālāk...

25.05.2011 12:12

Diena: Ko darīsim ar divkopienu Latviju?

Nezinu, kāds ir Kultūras ministrijas sagatavotais sabiedrības integrācijas plāns, bet īstenībā nav jau daudz to sviru, ar kuru palīdzību integrāciju veicināt. Valsts valoda ir reāla svira. Lai savstarpējā sazināšanās starp kopienām notiktu bez problēmām, valsts valoda visiem tās iedzīvotājiem jāpārvalda labā līmenī.

Lasīt tālāk...

16.05.2011 12:18

Latvijas Nacionālā skolotāju savienība ir par izglītību valsts valodā

14.maijā Latvijas Nacionālās Skolotāju savienība pieņēma lēmumu par to, ka Latvijā, tāpat kā citās Eiropas Savienības valstīs, izglītība par valsts līdzekļiem iegūstama tikai valsts valodā.

Lasīt tālāk...

14.05.2011 07:00

Atskats uz tēvzemiešu dalību Lielajā talkā 30.04.2011

30.aprīlī, sestdien, arī mēs, tēvzemieši, daudzās vietās talkojām, sakopjot dzimto zemi. Šis ir īss apskats ar fotogrāfijām no Kalētiem, Bauskas, Saulkrastiem, Rīgas pievārtes un pašas Rīgas.

Lasīt tālāk...