Marts 2011

30.03.2011 18:57

Roberts Zīle: ES Transporta politikas “Baltā grāmata” nosaka ambiciozus mērķus tīrāka, drošāka un efektīvāka transporta nodrošināšanai

Transporta nozare ir būtiska ES konkurences, kohēzijas, kā arī izaugsmes un darba vietu nodrošināšanas politikas sastāvdaļa. Efektīva transporta sistēma ir atslēga Eiropas uzņēmumu konkurētspējai pasaules ekonomikā. Tāpat iespēja ātri pārvietoties ir būtiska cilvēku dzīves kvalitātes daļa.

Lasīt tālāk...

30.03.2011 03:00

Roberts Zīle: Grieķu drāma un Eiropas solidaritāte

"Grieķi nav slinki - viņi strādā visvairāk stundu visā ES" - atbildot uz Vācijas preses komentāriem par Grieķijas krīzes cēloņiem, paziņoja Grieķijas parlamenta priekšsēdētājs Filipos Petsalnikos. "Turklāt, mēs saņemam vienu no zemākajiem atalgojumiem Eiropā", viņu papildināja Grieķijas ģimenes un mazo uzņēmumu asociācijas pārstāvji tikšanās laikā ar Eiropas Parlamenta Krīzes komiteju Atēnās 21. februārī.

Lasīt tālāk...

10.03.2011 11:47

Roberts Zīle: Latvija varētu apsvērt iespēju izsolē pārdot Aināru Šleseru

"Šlesera kunga kūsājošais optimisms un spēja uzburt aizvien fantastiskākas Latvijas attīstības ainas nu ir sasniegusi apogeju. Droši vien Latvijas valstij būtu jāapsver iespēja izsolē ar lejupejošu soli pārdot Šlesera kungu bagātiem investoriem biznesa projektu izstrādei", Aināra Šlesera šī rīta paziņojumu par Latvijas pilsonības pārdošanu ironiski komentēja Roberts Zīle.

Lasīt tālāk...

09.03.2011 11:25

Roberts Zīle: EP Strasbūras sesiju samazināšana ir solis uz priekšu ES nodokļu maksātāju naudas taupīšanā

Eiropas Parlaments atbalstīja ECR ierosinājumu veikt izmaiņas 2010. un 2013. gada EP sēžu grafikā, divas Strasbūras plenārsēdes oktobrī sapludinot vienā, tā no 12 līdz 11 reizēm gadā samazinot EP deputātu un personāla braukāšanu no Briseles un Strasbūru un atpakaļ. Izmaiņas ļaus ietaupīt vairāk nekā 15 miljonus eiro Eiropas nodokļu maksātāju naudas.

Lasīt tālāk...