Mūsu cilvēki

Raitis Ābelnieks

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Bauskas novada grupas vadītājs. Bauskas novada domes priekšsēdētājs.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Decembris 2010

23.12.2010 11:20

Valdes lēmums par valdes locekļu atbildības jomām

Pamatojoties uz Statūtu 54.punktu, Apvienības „Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Valde nolemj noteikt šādas valdes locekļu atbildības jomas:

Lasīt tālāk...

20.12.2010 16:21

Gaidis Bērziņš: valdība nav atbalstījusi racionālus priekšlikumus valsts budžeta papildināšanai

Nav saprotams, kādu iemeslu vai kādu lobija grupu spiediena rezultātā valdošā koalīcija konsekventi nav atbalstījusi Nacionālās apvienības priekšlikumus, kas vērsti uz budžeta ieņēmumu palielināšanu, solidāri uzliekot zināmu finanšu slogu arī ārvalstu bankām un lielajiem uzņēmumiem Latvijā

Lasīt tālāk...

20.12.2010 14:35

Gaidis Bērziņš: nopietnas aizdomas par Latvijas politiķu klanīšanos Maskavas virzienā

Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!" - „Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētāja vietnieks Gaidis Bēziņš uzskata, ka šodienas Saeimas lēmums atlikt grozījumu Administratīvo pārkāpumu kodeksā pieņemšanu iespējams ir saistīts ar šobrīd notiekošo Valsts prezidenta vizīti Maskavā.

Lasīt tālāk...

16.12.2010 16:24

TB/LNNK Kongress par stratēģisko mērķi izvēlas plašu nacionālo spēku saliedēšanos

Apvienības „Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK 16.Kongress nolēma, ka Apvienībai ir jānostiprina sava loma sabiedrībā, akcentējot nacionāli konservatīvās vērtības, kā arī nepieciešamību saliedēties pēc iespējas plašākiem nacionāli konservatīvajiem politiskajiem spēkiem.

Lasīt tālāk...

07.12.2010 16:25

TB/LNNK kongresā pārvēlēs partijas vadību

Apvienības „Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK kārtējā 16.kongresā atbilstoši apvienības statūtiem tiks pārvēlēta partijas vadība, kā arī tiks spriests par turpmāko TB/LNNK darbības stratēģiju nacionāli konservatīvo spēku tālākas konsolidācijas kontekstā.

Lasīt tālāk...

02.12.2010 16:28

Gaidis Bērziņš: ir jāatceļ īpašās termiņuzturēšanās atļaujas

Imigrācijas likuma papildinājumi, kas paredz iespēju izsniegt terminēto uzturēšanās atļauju ārpus ES valstu investoriem, nestrādā un ir atceļami, uzskata Nacionālās apvienības valdes priekšsēdētāja vietnieks Gaidis Bēziņš. Ir skaidri redzams, ka minēto Imigrācijas likuma grozījumu atbalstītāju argumenti par milzu investīciju ieplūšanu Latvijā ir izrādījušies klaji melīgi.

Lasīt tālāk...