Raitis Ābelnieks: Nepaļausimies provokācijām un balsosim PRET!

16.02.2012 16:36

Raitis Ābelnieks, TB/LNNK valdes loceklis un Bauskas novada domes deputāts.
Raksts publicēts laikrakstā "Bauskas Dzīve" 16.02.2012.

Pēdējo dienu laikā ir iznācis uzklausīt vairāku satrauktu baušķenieku stāstīto, ka tie savās pastkastītēs atraduši mulsinošu politiskās aģitācijas lapiņu. Tā ir pastkartes formātā un adresēta „Cienījamajam Latvietim”, aicinot atbalstīt valsti un referendumā nobalsot „par”. Nezināmie aģitatori un finansētāji aizslēpušies aiz neesošas organizācijas „Latvijas patriotisma iniciatīva” un dāsni izmantojuši mūsu nacionālos simbolus – Latvijas kontūru, karoga krāsas, uzlecošo heraldiskos sauli un Brīvības pieminekļa mātes Latvijas tēlu, to kariķētā veidā pārveidojot līdzīgā pozā kā sievieti Otrā pasaules kara aģitācijas plakātā „Māte Krievija sauc!”.

Latvijas patriotisma iniciatīvas kartiņa (vāks)Latvijas patriotisma iniciatīvas kartiņa (iekšpuse)Nav grūti nojaust šo skrejlapu izplatīšanas mērķi – sajaukt galvu dažam labam latviešu vēlētājam, lai tas nokļūdītos referendumā un nobalsotu pretēji savai pārliecībai. Šo var nosaukt par zemisku un melīgu politiskās aģitācijas piemēru, kad šādas ieceres īstenotāji un finansētāji paslēpušies aiz maldinošas izkārtnes.

Es ļoti ceru, ka mūsu valsts drošības dienesti noskaidros un darīs zināmus visas šīs referenduma kampaņas patiesos organizētājus un finansētājus, lai gan tāpat jau ir jūtams, ka šie vēji pūš no austrumu puses.

Es visus aicinu nebūt vienaldzīgiem un sestdien doties uz vēlēšanu iecirkni, jo referenduma iznākums ir ārkārtīgi svarīgs Latvijai un latviešu tautai! Aicinu visus latviešus un Latvijas valstij lojālus citu tautu pārstāvjus būt vienotiem un balsot PRET divvalodību mūsu valsī!

Provokatora V.Lindermaņa aicinājumi latviešiem nepiedalīties „krusta karā pret latviešu valodu” un iepriekš minētie maldinošie aģitācijas materiāli kalpo spēkiem, kas gribētu iznīcināt Latvijas valsti, kuru mūsu senči ir izcīnījuši ar savām asinīm un cēluši ar saviem sviedriem. Šis ir izšķirīgs brīdis un lieliska iespēja mums parādīt savu vienotību, neļaujot Latvijas nedraugiem īstenot savus politiskos mērķus. Izskanējušie aicinājumi nepiedalīties referendumā ir izdevīgi tieši Lindermaņa un Saskaņas centra kompānijai, kā arī viņu politiskajiem režisoriem aiz robežas. Mudinājumi šo referendumu izmantot kā protesta balsojumu pret valdību ir ne tikai bērnišķīgi, bet arī kaitīgi, jo balsojums par valsts valodas statusa piešķiršanu citai valodai grauj latviešu tautas un Latvijas valsts pamatus. Latvietis, kurš ir gatavs balsot „par”, lai protestētu pret valdību, patiesībā iezāģētu pats savai valodai. Es to pielīdzinātu indivīdam, kurš pašsadedzinās, lai pret kaut ko protestētu.

Neiznīcināsim paši sevi, balsosim PRET!

Iet atpakaļ