Mūsu cilvēki

Aigars Strupulis

Jelgavas novada deputāts, Jelgavas pilsētas galvenais speciālists nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanā.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Februāris 2012

28.02.2012 16:50

Roberts Zīle: Aviokompānijām jābeidz maldināt pasažierus par biļešu galīgo cenu

Eiropas Parlamenta Transporta un tūrisma komiteja savā pieņemtajā ziņojumā par avio pasažieru tiesībām norāda, ka Eiropas Komisijai būtu daudz stingrāk un efektīvāk jāuzrauga aviokompāniju piekoptās prakses atbilstība attiecīgajai ES likumdošanai.

Lasīt tālāk...

23.02.2012 15:10

Raitis Ābelnieks: Par latviešu valodas statusu sendienās

Tikai pēc Latvijas valsts izveidošanas ierēdņiem bija jāprot latviešu valoda, un jau tolaik pret latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu Latvijā aktīvi protestēja vācu un krievu minoritātes.

Lasīt tālāk...

17.02.2012 13:35

Roberts Zīle: Mēs neesam uz vientuļas salas

Ja Krievija jau kopš neatkarības atjaunošanas nebūtu apšaubījusi Latvijas okupāciju, nekādu integrācijas grūtību Latvijas krieviem nebūtu. Jo nebūtu milzīgā propagandas aparāta, kas viņu pašu dzimtajā valodā dienu no dienas dimdina saukļus par tautiešu apspiešanu tuvējās ārzemēs, vēstures pārrakstīšanu un rusofobiju.

Lasīt tālāk...

16.02.2012 16:36

Raitis Ābelnieks: Nepaļausimies provokācijām un balsosim PRET!

Nezināmi aģitatori aizslēpušies aiz neesošas organizācijas „Latvijas patriotisma iniciatīva”, izmantojot mūsu nacionālos simbolus, aicina Latvijā ieviest divvalodību. Mātes Latvijas tēls kariķētā veidā pārveidots pēc Otrā pasaules kara "Mātes Krievijas" parauga.

Lasīt tālāk...

10.02.2012 10:35

Romāns Naudiņš: Neesi vienaldzīgs, piedalies!

Referendums būs mūsu saliedētības pārbaude. Tas būs balsojums ne tikai PRET divvalodību, tā būs pārliecības paušana un ziņa visai pasaulei. Aicinu visu tautību Latvijas iedzīvotājus – nepalieciet mājās, neesiet vienaldzīgi un balsojiet PRET krievu valodas oficiālo statusu!

Lasīt tālāk...

10.02.2012 09:43

Līga Marija Putna: Ko iesākt ar valodas referendumu?

Man līdz pēdējam brīdim šķita, ka atbilde ir pilnīgi skaidra un viennozīmīga, ka jāiet balsot PRET krievu valodu kā otru valsts valodu. Tomēr, palasot presi un klausoties dažādas ziņas un komentārus, saprotu, ka pastāv milzīga atšķirība viedokļos.

Lasīt tālāk...

08.02.2012 10:36

Marta Kive-Ostrovska: Nebūsim kūtri un nosargāsim latviešu valodu!

Nepalieciet vienaldzīgi un nestāviet malā! Dienā, kad mums dota iespēja paust savu nostāju pret otru valsts valodu, nedrīkst palikt mājās. Atcerieties, mūsu senči ir darījuši daudz, daudz vairāk, lai šodien mēs dzīvotu brīvā Latvijā,

Lasīt tālāk...

02.02.2012 17:16

Roberts Zīle: Vienošanās par "fiskālo kompaktu" - tikai mazs solis

Kārtējā ES samitā izdevās vienoties par “fiskālā kompakta” starpvalstu līguma pieņemšanu, kurā ES valstis apņemas ievērot vēl stingrāku budžeta disciplīnu. Tomēr koncentrēšanās tikai uz taupības pasākumiem nav īstais ceļš, kā panākt uzticības atjaunošanos ES ekonomikai.

Lasīt tālāk...