Mūsu cilvēki

Roberts Zīle

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes priekšsēdētājs, Eiropas Parlamenta deputāts.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

TB/LNNK 18.kongress priekšsēdētāja amatā apstiprina Robertu Zīli

14.04.2012 13:31

Roberts Zīle atklāj TB/LNNK 18.kongresu ar ziņojumu. Foto: TB/LNNK.

Sestdien, 14.aprīlī, Rīgas Latviešu biedrības namā TB/LNNK 18.kongress ievēlēja partijas vadītāju, valdi, ētikas komiteju un revīzijas komisiju. Par TB/LNNK priekšsēdētāju kongress atkārtoti apstiprināja Robertu Zīli.

Valdes sastāvs: Gaidis Bērziņš, Raitis Ābelnieks, Jānis Birks, Laura Dabare, Ervīns Grāvītis, Māris Grīnblats, Dzintars Kudums, Romāns Naudiņš, Dzintars Rasnačs, Jānis Tomels.

Revīzijas komisija: Ralfs Birķis, Mārtiņš Graudums, Edgars Jansons, Imārs Kiršbaums, Signe Poritere.

Ētikas komiteja: Jānis Dūmiņš, Daiga Kalnbērziņa, Valdis Kaprālis, Dagnija Reimane-Laizāne, Andris Vilks.

Apvienības „Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK 18.kongresa lēmums

Grozīt Apvienības “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK statūtu 44.punktu, izsakot to sekojoši:

„44. Apvienības Valdes priekšsēdētāja amata kandidātus izvirza Apvienības grupa vai vismaz trīs Kongresa delegāti. Kandidāts, kurš piekritis izvirzīšanai, rakstiski iesniedz kongresam desmit Valdes locekļu kandidatūras, iepriekš to rakstiski saskaņojis ar attiecīgajiem kandidātiem. Neviens nevar piekrist būt par Valdes locekļa kandidātu vairākiem Valdes priekšsēdētāja kandidātiem. Reizē ar Apvienības Valdes priekšsēdētāja ievēlēšanu ir apstiprināti arī priekšsēdētāja izvirzītie desmit Valdes locekļu kandidāti.”

Grozīt Apvienības “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK statūtu 51.punktu, izsakot to sekojoši:

„51. Valdes sastāvā ir vienpadsmit locekļi - Apvienības Valdes priekšsēdētājs un desmit kongresa apstiprināti Valdes locekļi. Valdes apstiprināšana notiek šajos statūtos noteiktajā kārtībā.”

Apvienības „Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK 18.kongresa lēmums

Partijas Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” nosaukums, logo, grafiskais stils tiek apstiprināti pēc konsensusa principa – ja tam vienprātīgi piekrīt abu partiju visi pārstāvji apvienotās partijas valdē.

Apvienības „Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK 18.kongresa lēmums

Ņemot vērā, ka jau ilgu laiku (9 mēnešus) netiek piereģistrēta Apvienotā partija un šajā laikā bijušos notikumus, kuri ieviesuši Apvienības “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK” un Partijas „Visu Latvijai!” reorganizācijas lēmuma trīs punktos izmaiņas, izteikt reorganizācijas lēmuma sekojošos punktus šādi:

5.Apstiprināt par partijas Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” līdzpriekšsēdētāju Gaidi Bērziņu.

6.Apstiprināt par partijas Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” valdes locekļiem Jāni Birku, Jāni Tomelu, Robertu Zīli.

7.Apstiprināt par partijas Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” valdes locekļiem 11.Saeimas deputātus Dzintaru Kudumu, Dzintaru Rasnaču.

Iet atpakaļ