Mūsu cilvēki

Modris Ekšteins

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Domes loceklis, Grobiņas novada domes deputāts un priekšsēdētāja vietnieks.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Ziņas presei

18.05.2013 10:28

Baiba Broka – tādu izvēli demonstrē ārvalstu investori, diplomāti un uzņēmēji

14. maijā notika ārvalstu pārstāvniecību rīkota tikšanās-diskusija “Rīga globālajā pasaulē” ar mērķi dot iespēju ārvalstu diplomātiem, investoriem un uzņēmējiem iepazīties ar idejām un plāniem Rīgas ekonomiskajai attīstībai un investīciju vides uzlabošanai. Diskusijas noslēgumā notika ārvalstu investoru balsojums par “Savu Rīgas mēru” , kurā uzticība tika izrādīta Baibai Brokai, NA mēra amata kandidātei.

Lasīt tālāk...

02.05.2013 15:11

NA priekšlikumi vides pieejamības nodrošināšanai cilvēkiem ar invaliditāti

Nacionālā apvienība uzskata, ka pašvaldības iestādēm un pašvaldībai piederošiem uzņēmumiem ir jāparedz darba vietas cilvēkiem ar invaliditāti. Papildus tam jānodrošina apmācības programmas, lai cilvēki, kas invaliditātes dēļ ilgāku laiku ir bijuši bezdarbnieki, varētu sekmīgi iesaistīties darba tirgū.

Lasīt tālāk...

30.04.2013 19:03

Baiba Broka un Nacionālā apvienība piedalīsies visos svarīgākajos šī pavasara skriešanas pasākumos

2013.gada 1.maijā Mežaparkā notiks Sieviešu skrējiens 2013, kurā Rīgas domes priekšsēdētājas amata kandidāte Baiba Broka skries 7 km disciplīnu ar laika kontroli. Savukārt 4.maijā kinopilsētā Cinevilla notiks Stipro skrējiens, kurā piedalīsies Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK komanda ar Baibu Broku kā komandas kapteini. Baiba Broka 19.maijā piedalīsies arī Nordea Rīgas maratonā, kurā plāno noskriet pusmaratona (21 km) distanci.

Lasīt tālāk...

25.04.2013 18:00

Izglītības ministrijas virzītie grozījumi Augstskolu likumā ir Latvijas valsts interesēm neatbilstoši

Izglītības un zinātnes ministrija ar zināmu stūrgalvību cenšas rosināt grozījumus Augstskolu likumā. Jāapzinās, ka jebkāda veida svešvalodu lietojuma papildu paplašināšana var notikt vienīgi uz valsts valodas lietojuma samazināšanas rēķina. Tādēļ IZM neatlaidīgi virzītos grozījumus Augstskolu likumā NA vērtē kā Latvijas valsts interesēm neatbilstošus.

Lasīt tālāk...

23.04.2013 17:03

Uzņēmēji atzinīgi novērtē Baibas Brokas ekonomisko programmu

Baiba Broka: Mēs Rīgas pilsētu redzam kā galveno uzņēmēju lobiju gan attiecībās ar valdību, gan ar parlamentu, gan ar mūsu starptautiskajiem partneriem. Rīgas domes sadarbība ar uzņēmējiem ir svarīga tāpēc, lai uzņēmēji Rīgā justos labi, lai uzņēmumi attīstītos un, lai rastos jaunas darba vietas. Mēs atjaunosim aktīvu darbību Investīciju un uzņēmējdarbības veicināšanas padomē, kura kļūs par efektīvu dialoga centru starp Rīgas domi un uzņēmējiem.

Lasīt tālāk...

20.04.2013 13:51

Strādāsim jūrmalnieku dzīves kvalitātes uzlabošanai un nacionālo vērtību nostiprināšanai

NA Jūrmalas nodaļas programmas vadmotīvs ir uzlabot jūrmalnieku dzīves kvalitāti latviskā Jūrmalā, strādājot kopā ar cilvēkiem, kuri ir Jūrmalas pilsētas patrioti un atzīst Latvijas Republikas izveidošanas pamatprincipus, respektējot katra nacionālo piederību.

Lasīt tālāk...

11.04.2013 22:38

Baiba Broka ir gatava uzņemties atbildību par Rīgu. PROGRAMMA

Ceturtdien, 11. aprīlī, Nacionālā apvienība rīkoja preses konferenci, kurā informēja par rīcības programmu pašvaldību vēlēšanās Rīgā un iepazīstināja ar deputātu kandidātiem. Kā pirmā sarakstā ir Rīgas domes priekšsēdētājas amata kandidāte Baiba Broka.

Lasīt tālāk...

20.03.2013 21:32

Aigars Lūsis kļūst par Nacionālās apvienības ģenerālsekretāru

No ceturtdienas, 21. marta, Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un brīvībai/LNNK" ģenerālsekretāra amata pienākumus sāk pildīt Aigars Lūsis.

Lasīt tālāk...

17.03.2013 13:21

Nacionālā apvienība: Latvijas nākotne ir tās patriotu rokās!

Svētdien, 17. martā, Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" biedru un atbalstītāju tikšanās laikā tika apkopotas idejas rīcības plānam Konstantīna Čakstes un citu latviešu varoņu piemiņas iemūžināšanai.

Lasīt tālāk...

27.02.2013 17:54

NA Saeimas frakcija neatbalsta Tautsaimniecības komisijas deputātu ierosinājumu atlikt Latvijas gāzes tirgus liberalizāciju

Deputātu rīcība rada aizdomas par viena tirgus dalībnieka priviliģēta stāvokļa interešu aizstāvību, tāpēc NA neatbalsta Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputātu vairākuma lēmumu veikt AS "Latvijas Gāze" rosinātās izmaiņas Enerģētikas likumā un atlikt liberalizāciju.

Lasīt tālāk...