Mūsu cilvēki

Ervīns Grāvītis

Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs. Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Nacionālās apvienības pasākumi

24.04.2013 08:00

NA Rīgas nodaļa Lielajā talkā aicina uz brīvības cīnītāja Gunāra Astras dzīvesvietu – Lucavsalu

Lucavsalā - G.Astras dzīves vietā, tiek rīkota talka, lai sakoptu vietu, kur nākotnē varētu atrasties G.Astras piemiņas muzejs. Ideja par muzeja ierīkošanu sabiedrībā izskanējusi jau pasen. Talka būtu viens no veidiem kā šo mērķi tuvināt.

Lasīt tālāk...

05.03.2013 11:11

16. marts - Latviešu leģiona piemiņas diena

Latviešu nacionālās pašapziņas dienā aicinām godināt Jūrmalas un Latvijas karavīrus, kas 2. Pasaules karā atdeva savas dzīvības par tēvu zemes brīvību. Piemiņas pasākums notiks 16. martā plkst. 12.00 Jaundubultu kapos.

Lasīt tālāk...

08.10.2012 10:00

Darbu sāk Nacionālās apvienības Senioru padome

Ceturtdien, 4.oktobrī notika pirmā Nacionālās apvienības Senioru padomes sanāksme. Sanāksmes ietvaros NA birojā tika atklāta izstāde “Latviešu Dziesmu svētki Eslingenā”, kura būs pieejama apskatei līdz š.g. oktobra beigām.

Lasīt tālāk...

27.09.2012 15:56

Aicinām piedalīties NA Senioru padomes darbā!

Saskaņā ar Nacionālās apvienības valdes lēmumu 4.oktobrī darbu uzsāks Nacionālās apvienības Senioru padome, kurā pieredzes bagātākie partiju “Visu Latvijai!” un “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” biedri un atbalstītāji varēs iesaistīties apvienības darbā, diskutējot par dažādām tēmām un piedāvājot Nacionālās apvienības valdei, deputātiem un ministriem savu skatījumu un padomus.

Lasīt tālāk...

14.02.2012 08:40

Nacionālās apvienības VL!-TB/LNNK koris aicina dziedāt!

Ceturtdien, 9. februārī, ar dziesmu "Līgodama upe nesa" tika atklāts Nacionālās apvienības koris. Uz pirmo mēģinājumu atnākušie dziedātāji katrs no diriģenta saņēma īpašu dāvanu, kā arī tika sadalīti balsīs.

Lasīt tālāk...