Mūsu cilvēki

Raitis Ābelnieks

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Bauskas novada grupas vadītājs. Bauskas novada domes priekšsēdētājs.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Darbu sāk Nacionālās apvienības Senioru padome

08.10.2012 10:00

NA Senioru padomes pirmā tikšanās

Ceturtdien, 4.oktobrī notika pirmā Nacionālās apvienības Senioru padomes sanāksme. Sanāksmes ietvaros NA birojā tika atklāta izstāde “Latviešu Dziesmu svētki Eslingenā”, kura būs pieejama apskatei līdz š.g. oktobra beigām. Izstādes atklāšanas ievadvārdus teica Latvijas Valsts arhīva pārstāvis Guntis Švītiņš, bet sapulci vadīja NA ģenerālsekretārs Gatis Sprūds kopā ar bijušo ministru un vairāku Saeimu deputātu Aleksandru Kiršteinu. Sanāksmē tika pārrunāti turpmākie tās darba plāni, politiskās aktualitātes un nacionālie jautājumi.

Nākamā Senioru padomes sanāksme notiks 11.oktobrī plkst. 10:00 NA birojā Kaļķu ielā 11 (3.stāvs). Tajā plānots izskatīt turpmākos Senioru padomes darba organizācijas jautājumus, iecelt tās vadītāju un informācijas aprites koordinatoru, kā arī pievērsties šodienas politiskajām aktualitātēm un vienoties par tuvākajiem darbiem un mērķiem, kurus Senioru padome realizēs patstāvīgi, bet vienlaikus ciešā sadarbībā ar pārējām NA struktūrām.

Paredzams, ka Senioru padomes sēdes notiks regulāri - katru nedēļu. Tās paspārnē tiks veidotas vairākas darba grupas, kuras uzņemsies un realizēs konkrētus mērķus, piemēram, pētīs Abrenes atdošanas legalitāti vai arī organizēs atbalsta pasākumus pašvaldību vēlēšanām. Tāpat arī ir domāts, ka atsevišķas Senioru padomes sēdes varētu notikt dažādās vietās atbilstoši izskatāmajiem jautājumiem un pat citos Latvijas reģionos, lai Senioru padomē varētu iesaistīties visi interesenti.

NA Senioru padomes pirmā tikšanāsNA Senioru padomes pirmā tikšanās

Iet atpakaļ