Mūsu cilvēki

Māris Grīnblats

11. Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcijas konsultants.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Ziņas no NA deputātiem Saeimā un EP

19.04.2013 13:03

Aigars Tampe: Savu pozīciju neesmu mainījis, Truksnis bija jāmaina!

Tieši Trukšņa vadības laikā Jūrmala zaudēja labākā Baltijas jūras piekrastes kūrorta statusu, kaut bija to ieguvusi deviņus gadus pēc kārtas. Par kādu attīstību runā G. Truksnis, ja viņš savā valdīšanas laikā gandrīz neko nav izdarījis?

Lasīt tālāk...

10.04.2013 13:17

Roberts Zīle: Baltijas valstīm ir jāizveido kopuzņēmums "Rail Baltica" projekta īstenošanai

Lai pēc iespējas ātrāk varētu uzsākt ātrgaitas dzelzceļa projekta "Rail Baltica" īstenošanu, izmantojot ES fondu dotās iespējas to līdzfinansēt līdz pat 85% apmērā no izmaksām, ir svarīgi, lai Baltijas valstu satiksmes ministri jau rītdien plānotajā tikšanās reizē Rīgā vienotos par kopīga uzņēmuma izveidi, uzskata Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle.

Lasīt tālāk...

03.04.2013 19:12

Roberts Zīle: Netaisīsim Latvijā mazo Krieviju

Amatpersonas ir nospraudušas mērķi - eirozonu, kas, protams, ir svarīgs. Bet mēs nevaram tikai noturēt visus indikatorus Māstrihtas kritēriju ietvaros un nekustēties, vienalga kas notiek. Es joprojām domāju, ka mājokļu tirgus ir jāstimulē tā, kā to darīja angļi nupat jaunajā budžetā. Osborns ierosināja pirmā mājokļa atbalstīšanu arī sekundārajā tirgū, lai iekustinātu nekustamo īpašumu tirgu, bet saviem iedzīvotājiem. Mums ir tikai Šengenas atļauju tirdzniecība.

Lasīt tālāk...

02.04.2013 09:50

Rojenieki tiekas ar Gaidi Bērziņu

26. martā Rojas kultūras centra konferenču zālē ar interesentiem tikās Saeimas deputāts Gaidis Bērziņš. Vispirms Bērziņa kungs iepazīstināja klātesošos ar aktualitātēm Saeimā un valdībā.

Lasīt tālāk...

21.03.2013 23:17

NA Jūrmalas nodaļa tiekas ar Robertu Zīli

Sapulces laikā Roberts Zīle iepazīstināja ar savu viedokli par turpmāko sociāli ekonomisko politiku, savukārt Aigars Tampe - ar aktuālo krīzi Jūrmalas domē.

Lasīt tālāk...

21.03.2013 15:08

Romāns Naudiņš: Jāsniedz plašākas manevra iespējas mikrouzņēmējiem

Šobrīd mikrouzņēmējs savā komandā var pieņemt tikai četrus cilvēkus. Tas ir nepietiekams skaits. To atzīst arī Eiropas komisijas tautsaimniecības eksperti, kuri, kā jau minēju, mikrouzņēmumu definējuši ar pieļaujamiem 10 nodarbinātiem.

Lasīt tālāk...

28.02.2013 14:44

Roberts Zīle: Iestāšanās eirozonā ģeopolitiski nespēs kompensēt gāzes tirgus liberalizācijas "nokaušanu""

Ja atsakāmies no gāzes tirgus liberalizācijas, argumenti par ģeopolitiskās drošības iegūšanu no eiro ieviešanas kļūst smieklīgi. Tā nespēs kompensēt gāzes tirgus liberalizācijas "nokaušanas" efektu. Gāzes monopols kā ierocis ģeopolitisko interešu īstenošanai ir daudz spēcīgāks nekā piederība monetārai savienībai.

Lasīt tālāk...

19.02.2013 18:04

Roberts Zīle: Latvijas deputāta vietas zaudēšana Eiropas Parlamentā liecinās par "solidaritāti" ES

Eiropas Parlamenta Konstitucionālo lietu komiteja šodien atbalstīja ziņojuma projektu "Par Eiropas Parlamenta sastāvu 2014. gada vēlēšanu perspektīvā", kas cita starpā paredz Latvijas deputātu skaita samazināšanu Eiropas Parlamentā no deviņiem līdz astoņiem. Roberta Zīles un citu Latvijas deputātu priekšlikumi, kas novērstu Latvijas pārstāvniecības sarukšanu Parlamentā, tika noraidīti.

Lasīt tālāk...

15.02.2013 13:21

Dzintars Kudums: Rīgas domei steidzami jārisina gaisa kvalitātes problēma pilsētā

Lai izbeigtu Eiropas Komisijas uzsākto pārkāpuma procedūru pret Latviju un nekavējoties uzlabotu gaisa kvalitāti Rīgā, Saeimas Vides apakškomisija otrdien, 12.februārī, vienojās nosūtīt vēstuli Rīgas mēram Nilam Ušakovam ar aicinājumu steidzami reorganizēt Rīgas domes vides pārvaldības struktūru.

Lasīt tālāk...

01.02.2013 13:32

Roberts Zīle: jaunais ES dzelzceļa tirgus regulējums nedrīkst apgrūtināt Baltijas uzņēmumu konkurenci ar trešo valstu pārvadātājiem

Eiropas Komisija trešdien nāca klajā ar ilgi gaidītajiem priekšlikumiem ceturtajai dzelzceļa tiesību aktu paketei. To mērķis ir likvidēt joprojām pastāvošos tehniskos, administratīvos un konkurenci ierobežojošos apstākļus, kas liedz pārstrukturēt dzelzceļa sektoru un uzlabot dzelzceļa pārvadājumu pakalpojumu efektivitāti un kvalitāti.

Lasīt tālāk...