Mūsu cilvēki

Māris Grīnblats

11. Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcijas konsultants.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Nacionālās apvienības 11.Saeimas deputātu kandidātu saraksts

Rīga Vidzeme Latgale Kurzeme

Zemgale

Nacionālās apvienības kandidāti Saeimas priekšsēdētāja un ministru amatiem

Vairāk par kandidātiem www.visulatvijaidodu.lv

tl_files/bildes/temas/velesanas2011/VL_TB_logo.png

Rīga

1. Einārs Cilinskis 10.Saeimas deputāts, NA Saeimas frakcijas priekšsēdētājs; NA valdes loceklis.
2. Dzintars Rasnačs 10.Saeimas deputāts, Saeimas sekretāra biedrs; NA valdes loceklis; Latvijas Juristu biedrības prezidija loceklis; Juridiskās koledžas valsts eksāmenu komisijas priekšsēdētājs.
3. Ludmila Sočņeva NVA Valodu kursu pasniedzēja; SIVA Jūrmalas profesionālā vidusskolas skolotāja; SIVA Koledžas RRC vieslektore. Sertificēta IZM izglītības satura un eksaminācijas centra metodiste, publiciste.
4. Konstantīns Pupurs Latvijas Jūras Akadēmijas galvenais metodiķis, lektors; bijušais Helsinki-86 aktīvists.
5. Ilmārs Latkovskis SIA "HANSAMEDIA" valdes loceklis; publicists, TV raidījuma „Viss notiek” vadītājs.
6. Hārdijs Parādnieks SIA "AGNI SALONS" valdes loceklis un direktors.
7. Marta Kive SIA „Producenti.lv” izpilddirektore, mūzikas grupas "Laimas Muzykanti" reklāmas menedžere.
8. Dāvis Stalts Rīgas domes deputāts; Aizsardzības ministrijas Rekrutēšanas un Jaunsardzes centra žurnālists.
9. Guntis Kalme Mācītājs ev. lut. Augšāmcelšanās draudzē, pasniedzējs Lutera akadēmijā.
10. Uģis Briedis P. Stradiņa medicīnas vēstures muzeja speciālists; praktikants Eiropas Parlamenta Konservatīvo un reformistu grupā.
11. Elvijs Vēbers Zvērināta advokāta Andra Grūtupa biroja zvērināts advokāts.
12. Jānis Atis Krūmiņš Rīgas domes deputāts; Latvijas Okupācijas muzeja administrators; vīru kopas „Vilki” dalībnieks.
13. Lelde Stumbre Vides aizsardzības kluba viceprezidente; VAK interneta žurnāla "Pienotava" redaktore; dramaturģe.
14. Arnis Puksts Informācijas sistēmu drošības pārvaldnieks Veselības ekonomikas centrā; juriskonsults un valdes loceklis SIA „J&IT”; Lauku atbalsta dienesta informācijas sistēmu administrators.
15. Solvita Sekste Daugavas Vanagu Centrālās Valdes pārstāvniecības Latvijā vadītāja, grāmatvede.
16. Ieva Holma Projektu vadītāja un maketētāja reklāmas aģentūrā „Media Art Ministry”; dabas zinātņu pedagoģijas studente (LU).
17. Ģirts Lapiņš SIA "KPMG Baltics” vecākais revidents; biedrības "Sabiedrība par ekonomisko attīstību" valdes loceklis; SIA "Veruss" valdes loceklis; SIA "IBS Solutions" valdes loceklis; SIA "Multi Consulting Group" valdes loceklis.
18. Gunārs Indārs Valley Design Corp. līdzīpašnieks un uzņēmuma vadītājs.
19. Aigars Lūsis Biķeru evanģēliski luteriskā draudzes priekšnieks; SIA "Biķeru namturis" valdes loceklis; zvērināta advokāta A. Lūša biroja zvērināts advokāts; biedrības "Latvijas maksātnespējas procesu administratoru asociācija" padomes loceklis; sertificēts administrators 15 maksātnespējas procesos; AS "KNK mediji" padomes priekšsēdētājs.
20. Valdis Jānis Kursietis Pašnodarbināts projektu konsultants un vadītājs.
21. Agita Tabūne Farmācijas firmas „Sandoz” produktu speciāliste.
22. Guntis Brencāns „Daugavas Vanagi Latvijā” jaunatnes nodaļas vadītājs.
23. Imārs Kiršbaums NA revīzijas komisijas loceklis; SIA „Grīdiķis” īpašnieks.
24. Jānis Kivlenieks Kārļa Videnieka Rīgas 77.vidusskolas vēstures skolotājs; Rīgas sanatorijas speciālās internātpamatskolas vēstures skolotājs.
25. Rolands Arturs Bebris VU "Melioprojekts" projekta galvenais inženieris; VARAM Vides aizsardzības departamenta direktora vietnieks.
26. Dzintars Saliņš SIA "Latvijas Mobilais Telefons" darba aizsardzības inženieris.
27. Juris Bogdanovičs Sporta kluba „Lauva” valdes loceklis.
28. Andris Radziņš VARAM Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta tehniskais koordinators, arhivārs.
29. Elīna Kalēja SIA „Konvents Pluss” juriste.
30. Edgars Āboliņš SIA „Gā-Gā” valdes priekšsēdētājs.
31. Andris Vilks Nekustamo īpašumu pārvaldnieks.
32. Juris Imaks AS „SAF Tehnika” padomes loceklis.
33. Aleksandrs Kiršteins SIA „HPT” valdes loceklis; SIA „U.Šēnbergs.Arhitekts” konsultants; biedrības "Nacionālā koalīcija" valdes priekšsēdētājs.

Vidzeme

1. Raivis Dzintars 10.Saeimas deputāts; NA Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieks, NA līdzpriekšsēdētājs; biedrības "Sargi valodu un Latviju" priekšsēdētājs.
2. Jānis Dombrava 10.Saeimas deputāts; NA valdes loceklis.
3. Ināra Mūrniece AS "Lauku avīze" žurnāliste.
4. Ervīns Grāvītis Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs; Skultes ostas pārvaldes valdes priekšsēdētāja vietnieks.
5. Romāns Naudiņš Valmieras pilsētas domes deputāts; SIA "Baltijas Floristika" valdes priekšsēdētājs; SIA "NORD MOOS" valdes priekšsēdētājs; Valmieras 4. kājnieku pulka pieminekļa fonda dibinātājs, valdes loceklis.
6. Daiga Kalnbērziņa NA Ētikas komisijas locekle; Saeimas sekretāra biedra Dzintara Rasnača biroja vadītāja.
7. Kārlis Krēsliņš Nacionālā aizsardzības akadēmija: profesors, Aizsardzības zinātņu centra vadītājs, Latvijas pārstāvis NATO padomnieku grupā un NATO konceptu attīstības un eksperimentu darba grupas dalībnieks. Žurnāla "Militārais Apskats" un "Militārā zinātne" redaktors. Brigādes ģenerālis, militārais zinātnieks.
8. Andris Balcers Oskara Kalpaka Tautas daiļamatu pamatskolas skolotājs; vīru kopas "Vilki" dalībnieks.
9. Gatis Sprūds SIA CDI valdes priekšsēdētājs; SIA Paperary valdes priekšsēdētājs; SIA Mikromaksājumi valdes priekšsēdētājs.
10. Normunds Broks Izglītības eksperts; bijušais Īpašo uzdevumu ministrs ES fondu lietās.
11. Sanita Dika-Bokmeldere SIA "VVD Mārketinga komunikācijas" valdes priekšsēdētāja; SIA "B.Happy" valdes locekle.
12. Jānis Odziņš Siguldas novada domes deputāts; AS "Siguldas būvmeistars" direktors; SIA "Tirdzniecības nams" valdes loceklis; biedrības "Siguldas uzņēmēju klubs" valdes loceklis.
13. Jānis Višņevskis SIA "Zemturi BG" valdes priekšsēdētājs, koģenerācijas stacijas īpašnieks.
14. Aivars Sjademe Valkas novada domes deputāts; ZS "Sulas" īpašnieks; SIA "Consultum" valdes loceklis; SIA "Veriko" valdes loceklis; SIA "Konsultāciju un sabiedriskās domas izpētes aģentūra" valdes loceklis; Valkas novada meža īpašnieka apvienības valdes priekšsēdētājs.
15. Arnis Neretnieks SIA "Baltiena" valdes priekšsēdētājs; datordizaineris.
16. Aldis Grunde SIA "Global Trading" valdes loceklis; Stopiņu novada domes deputāts.
17. Ieva Stefensena SIA "Steffensen" valdes locekle; SIA R.T.L valdes locekle; SIA "Sāmsalas kalēji" valdes locekle.
18. Jānis Ķirsis Strenču novada domes deputāts; SIA "J & J Property" valdes loceklis; AS "Citadele Banka" Kreditēšanas nodaļas vadītājs.
19. Valdis Kaprālis Pensionārs; bijušais Cesvaines domes priekšsēdētājs.
20. Gunta Liepiņa Projektu vadītāja Jūrmalas kultūras centrā; Jūrmalas pilsētas domes Kultūras un sporta nodaļas vadītāja; Kauguru kultūras nama direktore.
21. Guntars Cipulis SIA "Media Control" pārdošanas projektu vadītājs; SIA "Veselības centrs Audemus" valdes loceklis.
22. Ilze Līviņa Alūksnes vidusskolas direktora p.i.
23. Ivo Ozols SIA "Nameisis" līdzīpašnieks, valdes loceklis; BA "Turība" students.
24. Elmārs Kozlovskis SIA "Mežāres" valdes priekšsēdētājs; Ropažu novada domes Dzīvokļu komisijas vadītājs; bijušais Ropažu novada domes deputāts.
25. Mārtiņš Krusts Latvijas Lauksaimniecības Universitāte, žurnālists.
26. Jānis Mackus SIA "Jelo" viesu uzņemšanas organizators; SIA "Vīna studija" pavārs.
27. Jadviga Neilande SIA "T & D Advance" valdes priekšsēdētāja; sertificēta nodokļu konsultante.
28. Zoja Rimša Salaspils novada domes deputāte; Salaspils Politiski represēto nodaļas vadītāja.
29. Jānis Eglīts 10.Saeimas deputāta Jāņa Dombravas palīgs.
30. Zigmunds Bekmanis SIA "Relaks Tūre" grupu vadītājs, gids; SIA "Lauku Avīze" žurnālists.

Latgale

1. Inese Laizāne 10. Saeimas deputāte; NA valdes locekle.
2. Donāts Valainis Saimniecības "Lielezeriņi" īpašnieks. Atvaļināts zemessardzes bataljona komandieris.
3. Ērika Teirumnieka Rēzeknes Augstskolas Inženieru fakultātes dekāne un lektore.
4. Māris Igavens Rēzeknes Biznesa inkubatora "Ideju viesnīca" vadītājs.
5. Jānis Bordāns Advokātu biroja "Wall" zvērināts advokāts.
6. Janīna Vanaga Krāslavas novada domes pašvaldības iestāde "Sociālais dienests" sociālā darbiniece; Krāslavas novada Aulejas pagasta pārvaldes lauksaimniecības konsultants.
7. Juris Kivriņš ZS "Skārņi" pārdošanas speciālists; uzņēmējs.
8. Marika Zeimule Madonas mākslas skolas direktore; Latgales tradicionālās kultūras centra "Latgaļu sāta" valdes priekšsēdētāja.
9. Ineta Urtāne Baltijas Starptautiskā Akadēmija, maģistrantūras studente; uzņēmējdarbības vadības speciāliste.
10. Ivo Brūvers SIA „Klinkmann LAT” elektromateriālu un automatizācijas risinājumu tirdzniecība, tirdzniecības inženieris.
11. Arvīds Ratnieks AAS ”Baltijas Apdrošināšanas Nams” Daugavpils nodaļas vadītāja vietnieks.
12. Jānis Mūrnieks SIA ”Preiļu saimnieks” valdes priekšsēdētājs; apdrošināšanas AS "Baltikums" tehniskais eksperts.
13. Jānis Ratkevičs 10. Saeimas deputāta Eināra Cilinska palīgs, AS "G4S Latvia" apsardzes darbinieks.
14. Vents Ikaunieks Finanšu un grāmatvedības vadības students (Rēzeknes Augstskola).
15. Gunita Surgovte Ilūkstes 1.vidusskolas sākumskolas skolotāja.
16. Ilona Punāne Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas ģeogrāfijas skolotāja; Jaunjelgavas vidusskolas ģeogrāfijas skolotāja.
17. Aigars Laizāns LLU Tehniskās fakultātes Lauksaimniecības institūta docents; 10.Saeimas deputāta Dzintara Rasnača palīgs; AS "Jelgavas Siltumtīklu uzņēmums" valdes loceklis; SIA "Vides projekti" eksperts; SIA "Judzima" valdes loceklis.
18. Kalvis Apsītis "Websense Overseas Limited" līgumdarbinieks; Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes pasniedzējs.

Kurzeme

1. Gaidis Bērziņš 10. Saeimas deputāts; NA valdes loceklis; Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Civiltiesisko zinātņu katedras lektors; biedrības "Sabiedrības domes attīstības centrs "Domā!"" valdes loceklis.
2. Raivis Blumfelds SIA „Puķulauks” valdes loceklis; LR Zemessardzes apsargs; Grobiņas vidusskolas tehniskais darbinieks.
3. Guntra Riņķe 10. Saeimas deputātes Ineses Laizānes palīdze; SIA "Tiniko" un SIA"Elfesta" valdes locekle.
4. Dzintars Kudums Priekules novada Kalētu pagasta pārvaldes vadītājs.
5. Nauris Puntulis Latvijas Nacionālās operas solists.
6. Pēteris Bahurs AS „Ceļuprojekts” ceļu būvinženieris.
7. Uģis Feldmanis Saldus novada domes deputāts; Saldus 2. vidusskolas vēstures skolotājs.
8. Krista Veita Pašnodarbināta persona, juridisko pakalpojumu sniegšana.
9. Gundars Sebris Talsu novada domes deputāts; Talsu Valsts ģimnāzijas direktors.
10. Austris Jansons Vecākais referents LR Ekonomikas ministrijā.
11. Jānis Asaris Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas Rīgas reģionālās nodaļas vadītājs.
12. Andris Pirvics SIA "BLC Services" transporta speciālists; AS "Siemens Estonia" IT palīdzības dienesta speciālists; SIA "Siemens" IT palīdzības dienesta speciālists.
13. Andris Holms SIA "Practical studio" valdes loceklis.
14. Guntars Šīrants SIA „Ideal services” projektu vadītājs.
15. Juris Pavītols Lektors Liepājas Universitātē, Aizputes mūzikas skolas pedagogs; mūziķis, rokgrupas „Līvi” dibinātājs.
16. Vigo Sviķekalns SIA "Ventspils kuģu būvētava" valdes loceklis; SIA "V.S. BŪVE & CO" valdes loceklis; SIA kempings "Liepene" valdes priekšsēdētājs; SIA "Rūķis Vigo" valdes loceklis.

Zemgale

1. Imants Parādnieks 10.Saeimas deputāts; NA valdes loceklis; biedrības "Hokeja klubs AGNI" valdes priekšsēdētājs.
2. Vineta Poriņa Latvijas Universitātes aģentūras "Latviešu valodas institūts" pētniece valodas politikā un sociolingvistikā; Latvijas Universitātes Multikulturālās izglītības centra direktore; Eiropas Komisijas izglītības sadarbības tīklu starpkultūru izglītībā un aktīvā pilsoniskuma veicināšanā dalībniece; Rīgas Latviešu biedrības Nacionālās identitātes komisijas dalībniece; Kultūras ministrijas Konsultatīvās padomes nacionālās identitātes un sabiedrības integrācijas jautājumos dalībniece.
3. Jānis Tomels NA valdes loceklis; Rīgas Stradiņa Universitātes lektors, bakalaura progammas „Starptautiskās attiecības - Eiropas studijas” vadītājs; 10.Saeimas deputāta Dzintara Rasnača palīgs; Eiropas Parlamenta deputāta palīgs.
4. Mārtiņš Kālis Helsinku Universitātes Medicīnas fakultātes "Biomedicum Stemm Cell Center" pēcdoktorantūras pētnieks.
5. Juris Cīrulis Biogāzes ražotnes ZS "Mežacīruļi" vadītājs; SIA "MC bio" valdes loceklis; Latvijas Lauksaimniecības universitātes padomnieku konventa dalībnieks; Zemnieku Saeimas revīzijas komisijas loceklis.
6. Raitis Ābelnieks Bauskas novada domes deputāts; NA valdes loceklis; Bauskas Novadpētniecības un mākslas muzeja galvenais speciālists; Latvijas Muzeju biedrības valdes loceklis.
7. Edvards Ratnieks Nacionālās elektonisko plašsaziņas līdzekļu padomes Sabiedriski konsultatīvās padomes vadības grupas loceklis; Latvijas Universitātes senators, Augstākās izglītības padomes loceklis; biedrības "Latvijas Studentu apvienība" prezidents.
8. Dace Kalniņa 10.Saeimas deputāta Eināra Cilinska palīdze.
9. Agra Zaķe Iecavas novada domes priekšsēdētāja vietniece; Iecavas vidusskolas direktore.
10. Jurģis Īvāns SIA "J.Ī. Consult" valdes priekšsēdētājs.
11. Jānis Zalaks Students.
12. Juris Tolpežņikovs Jura Tolpežņikova veterinārās ambulances vadītājs, veterinārs.
13. Santa Eižvertiņa 10.Saeimas deputāta Imanta Parādnieka palīdze; SIA "Rodes pakalpojumi" juriste.
14. Valdis Rusiņš Vecumnieku novada domes deputāts, ZS "Vērdiņi" vadītājs.
15. Kārlis Stars Krustpils novada domes deputāts; Krustpils novada pašvadības projektu vadītājs; SIA "WORKINGSYSTEM" valdes loceklis; biedrības "Jāņa Āboliņa sporta klubs" valdes loceklis; biedrības "Lauku partnerība Sēlija" valdes loceklis.
16. Gundars Kūla SIA ”Tukuma siltums” galvenais inženieris.
17. Hardijs Verbelis Valsts vides dienesta Jelgavas reģionālās vides pārvaldes direktors.
18. Aivars Okmanis Rundāles novada domes priekšsēdētājs.