Mūsu cilvēki

Gaidis Bērziņš

11. Saeimas deputāts, Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētāja vietnieks.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Aprīlis 2013

29.04.2013 16:31

Vai Latvijā ir iespējama vienota nācija – diskusija Saeimā

Semināra–diskusijas mērķis bija precizēt ar nacionālo un valstisko identitāti saistītos jēdzienus, lai veicinātu konstruktīvu sarunu turpmāk, un to rīkoja Saeimas Sabiedrības saliedētības komisija.

Lasīt tālāk...

29.04.2013 16:04

Jadviga Neilande: Jūrmala ir kūrortpilsēta un Jūrmalā jāpelna nauda visu gadu

Jūrmalā var attīstīt veselības tūrismu, sporta un atpūtas tūrismu, kultūras un gardēžu tūrismu, izglītības iespējas utt. Jūrmalai ir jākļūst par vienu no pasaules pērlēm, kuru apmeklē visdažādākie cilvēki, kur notiek augsta līmeņa kultūras pasākumi, konferences un kongresi, izglītības pasākumi.

Lasīt tālāk...

18.04.2013 17:36

Valstij steidzami jāpalīdz Ogres novadā plūdos cietušajiem

Pēc Ogres novadu skārušo plūdu situācijas izvērtēšanas Nacionālā apvienība vēstulē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Edmundam Sprūdžam ir lūgusi rast finansiālu atbalstu plūdos cietušajām ģimenēm.

Lasīt tālāk...

16.04.2013 11:31

Baiba Broka: Rēķiniem ir jābūt samaksājamiem!

Intervija LTV raidījumā "Labrīt Latvija" par Nacionālās apvienības piedāvājumu Rīgā. Trīs prioritātes: bērni, latviešu valoda un dzīvokļu rēķinu samazināšana.

Lasīt tālāk...

10.04.2013 13:17

Roberts Zīle: Baltijas valstīm ir jāizveido kopuzņēmums "Rail Baltica" projekta īstenošanai

Lai pēc iespējas ātrāk varētu uzsākt ātrgaitas dzelzceļa projekta "Rail Baltica" īstenošanu, izmantojot ES fondu dotās iespējas to līdzfinansēt līdz pat 85% apmērā no izmaksām, ir svarīgi, lai Baltijas valstu satiksmes ministri jau rītdien plānotajā tikšanās reizē Rīgā vienotos par kopīga uzņēmuma izveidi, uzskata Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle.

Lasīt tālāk...

10.04.2013 08:09

Mūžībā aizgājusi izcilā Lielbritānijas politiķe Mārgareta Tečere

TB/LNNK izsaka līdzjūtību savai sabiedroto partijai Eiropas Parlamentā Lielbritānijas Konservatīvo partijai, kā arī M.Tečeres tuviniekiem.

Lasīt tālāk...

03.04.2013 19:12

Roberts Zīle: Netaisīsim Latvijā mazo Krieviju

Amatpersonas ir nospraudušas mērķi - eirozonu, kas, protams, ir svarīgs. Bet mēs nevaram tikai noturēt visus indikatorus Māstrihtas kritēriju ietvaros un nekustēties, vienalga kas notiek. Es joprojām domāju, ka mājokļu tirgus ir jāstimulē tā, kā to darīja angļi nupat jaunajā budžetā. Osborns ierosināja pirmā mājokļa atbalstīšanu arī sekundārajā tirgū, lai iekustinātu nekustamo īpašumu tirgu, bet saviem iedzīvotājiem. Mums ir tikai Šengenas atļauju tirdzniecība.

Lasīt tālāk...

02.04.2013 09:50

Rojenieki tiekas ar Gaidi Bērziņu

26. martā Rojas kultūras centra konferenču zālē ar interesentiem tikās Saeimas deputāts Gaidis Bērziņš. Vispirms Bērziņa kungs iepazīstināja klātesošos ar aktualitātēm Saeimā un valdībā.

Lasīt tālāk...