Mūsu cilvēki

Ervīns Grāvītis

Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs. Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Decembris 2012

30.12.2012 16:36

Lai ražīgs un darbā radošs Jaunais, 2013. gads!

Atskatoties uz 2012. gadu, esam gandarīti par Nacionālās apvienības centieniem piedalīties koalīcijas darbā un valstiski atbildīgu politisku lēmumu pieņemšanā. Jaunajā gadā raugāmies ar cerībām un vēlējumiem, lai darbs būtu produktīvs un sadarbība uzlabotos.

Lasīt tālāk...

24.12.2012 13:24

Ziemassvētki - spēka manifestācija nespēkā

Latviešu tautas ceļš uz izdzīvošanu, pašnoteikšanos un sevis apzināšanos pastāvīgi ir bijis kā starp dzirnakmeņiem. Neskatoties uz apdraudējumu, šis ir bijis veiksmes stāsts – varētu teikt, ka tas ir bijis arī patiess Ziemassvētku stāsts, kurā Dievs vēlreiz parādījis, ka ir uzticīgs savam apsolījumam un ka ir ekskluzīvs tikai pazemīgajiem, vājajiem un visiem, kas savu spēka avotu rod pašu nespēkā.

Lasīt tālāk...

19.12.2012 16:19

Ziemassvētku kaujas audzēja tautas pašapziņu un ticību sev

Viena no slavenākajām latviešu strēlnieku kaujām bija Ziemassvētku kaujas, kuras sākās naktī no 22. uz 23. decembri 1916. gadā. Tajās latviešu strēlnieki cieta milzīgus zaudējumus, bet vienlaicīgi tās audzēja tautas pašapziņu un ticību sev. Likteņi un pārdzīvotais veido mūsu personības, savukārt tās ietekmē mūsdienu notikumus.

Lasīt tālāk...

18.12.2012 17:38

Jānis Bordāns: pašvaldību deputātam ir jārunā latviski

Satversmes tiesā pēc divu personu N. Čehovas un V.Kravcova iesnieguma ir ierosināta lieta par prasībām attiecībā uz valsts valodas zināšanu līmeni pašvaldību domju deputātiem. Tieslietu ministrs Jānis Bordāns uzskata, ka persona, kura nemāk valsts valodu, nevar strādāt pašvaldībā.

Lasīt tālāk...

13.12.2012 16:43

Krievijas dubultspēle, kas faktiski šķeļ Eiropas Savienību

Krievija vēl ne tuvu nepilda tās prasības, uz kuru pamata tā tika uzņemta Pasaules Tirdzniecības organizācijā, un caur it kā pretimnākošu divpusējo attiecību veidošanu ar atsevišķām dalībvalstīm, Krievija faktiski šķeļ ES, vājinot tās spēju kopīgi iestāties par savām interesēm visdažādākajās jomās.

Lasīt tālāk...

13.12.2012 16:08

Pētījums par zaļās ekonomikas principiem Eiropas Savienībā

Mēs dzīvojam laikā, kad pasaule ir savstarpēji atkarīga ne tikai ekonomiski, bet arī ekoloģiski. Jau šobrīd pasaules iedzīvotāji patērē dabas resursus daudz vairāk, kā tie spēj atjaunoties, līdz ar to tiek radīts kaitējums videi. Tāpēc ir nepieciešams pāriet uz zaļo ekonomiku, jo tā spēj nodrošināt ekonomisko izaugsmi un attīstību neradot kaitējumu videi.

Lasīt tālāk...

09.12.2012 12:02

Ilvess: Eiro ieviešana Igaunijā ir labākais, kas noticis pēdējos gados

Intervija LTV ar Igaunijas prezidentu Tomasu Hendriku Ilvesu. Par spīti problēmām, kas skārušas eirozonu, prezidents kronas nomaiņu pret eiro pirms diviem gadiem, uzskata par labāko, kas pēdējā laikā ir noticis ar viņa valsti. Tā beidzot ir izkļuvusi no padomju savienības ēnas, iemantojusi lielāku pašpārliecību un lielāku cieņu no starptautisko partneru puses.

Lasīt tālāk...

09.12.2012 09:00

Mums jābūt modriem!

Nacionālā apvienība ir sagatavojusi spēcīgu piedāvājumu 2013.gada pašvaldību vēlēšanām ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas lielākajās pilsētās un novados, kas visticamāk sāk nopietni apdraudēt citu partiju ērtās pozīcijas vietējās domēs.

Lasīt tālāk...

07.12.2012 19:22

Ceļā uz izlīgumu attieksmē pret Otrā pasaules kara karavīriem

Lai veicinātu vienādu attieksmi pret Otrajā pasaules karā karojošajiem karavīriem, Saeimas Sabiedrības saliedētības komisija rīkoja diskusiju, kurā piedalījās Otrā pasaules kara karavīrus pārstāvošās organizācijas, valsts institūciju, nevalstisko organizāciju, garīdzniecības, akadēmisko aprindu, kā arī Saeimas frakciju pārstāvji.

Lasīt tālāk...

03.12.2012 14:56

TĒVZEME. BRĪVĪBA. EIROPA.

Kāds grib teikt, ka Eiropa apdraud Latvijas suverenitāti? Es teikšu, ka ar vienotas Eiropas sabrukumu izplēnētu arī Latvijas neatkarība. Vienota un stipra Eiropa ir arī latviešu tautas izdzīvošanas jautājums. Aicinu domubiedrus diskutēt par to, kā mēs modernā nacionāli konservatīvā politikā varam savienot trīs vērtības – Tēvzeme, Brīvība, Eiropa.

Lasīt tālāk...