Mūsu cilvēki

Gaidis Bērziņš

11. Saeimas deputāts, Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētāja vietnieks.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Septembris 2012

27.09.2012 10:03

Jūrmala - Raiņa un Aspazijas pilsēta, nevis Jaunā viļņa pilsēta

2012.gada 14.septembrī notika jau trešā konference "Jūrmala - Raiņa un Aspazijas pilsēta". Konference tika veltīta gan pētījumiem par abu dzejnieku gaitām Jūrmalā, gan pieredzes apmaiņai ar citām Latvijas pašvaldībām par Raiņa un Aspazijas piemiņas saglabāšanu.

Lasīt tālāk...

25.09.2012 06:56

Gaidis Bērziņš: Mūsu mērķis ir latviska Rīga kā Eiropas kultūras centrs

Nacionālās apvienības VL!-TB/LNNK Rīgas nodaļas pilnsapulce 24. septembrī Kara muzeja telpās tikās, lai ievēlētu apvienotās nodaļas jaunu vadību un gatavotos pašvaldību vēlēšanām 2013. gadā.

Lasīt tālāk...

19.09.2012 11:09

Valdības atbalsts demogrāfijai izšķirs Nacionālās apvienības viedokli 2013. gada budžeta sakarā

Ministru Prezidentam un finanšu ministram beidzot ir skaidri jāpauž savs viedoklis par to, vai demogrāfijas jautājumu risināšana ir viņu prioritāte. Nacionālā apvienība ir nākusi ar skaidru piedāvājumu, kas pēc ekspertu domām būtu nozīmīgs atbalsts dzimstības veicināšanā. Ja šo prioritāti neatbalstīsim, tad visas pārējās prioritātes ar laiku kļūs liekas.

Lasīt tālāk...

17.09.2012 18:05

Eiropas Banku savienība - iespēja no jauna izvērtēt pieredzi ar "Parex" glābšanu

“Ideja, ka mēs varam plaukt vienatnē, ir kļūdaina,” tā Eiropas Komisijas prezidents Žozē Manuels Barrozu šonedēļ atzina Eiropas Parlamenta deputātiem savā ikgadējā paziņojumā par stāvokli Eiropas Savienībā. Un piedāvāja virkni ideju virzībai uz federalizētāku Eiropu, ieskaitot t.s. Banku savienības izveidi.

Lasīt tālāk...

17.09.2012 09:32

Kultūras ministrija uzsāk diskusiju ciklu par valsts jauno kultūrpolitikas dokumentu „Radošā Latvija”

Kultūras ministrija organizē diskusiju ciklu par valsts jaunajām kultūrpolitikas pamatnostādnēm „Radošā Latvija”, kas būs nozīmīgākais valsts politikas dokuments kultūras nozarē 2014. līdz 2020.gadam. Diskusijās KM uzaicinājusi piedalīsies citu atbildīgo nozaru ministriju un dažādu jomu ekspertus.

Lasīt tālāk...

13.09.2012 15:31

Roberta Zīles komentārs par virzību uz ES ekonomisko un politisko savienību

Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle skaidro savu nostāju jautājumā par t. s. Banku savienības izveidi un Eiropas Komisijas prezidenta Žozē Manuela Barrozu iezīmēto virzību uz ES ekonomisko un politisko savienību.

Lasīt tālāk...

12.09.2012 09:35

Pieminekļa atklāšana Bauskas aizstāvjiem

Bauskā 14.septembrī plkst.14.00 svinīgi tiks atklāts piemineklis Bauskas aizstāvjiem pret otrreizējo padomju okupāciju 1944.gadā. Cīņas ilga no 28.jūlija līdz 14.septembrim, un tajās piedalījās ievērojams skaits latviešu karavīru. Pašaizliedzīgie Bauskas aizstāvji ļāva nostabilizēt fronti, un vēlāk jau kopā ar citām latviešu un vācu vienībām piedalījās kaujās savas pilsētas pievārtē.

Lasīt tālāk...

07.09.2012 17:04

Patriotisms ASV un Latvijas gaumē

Roberts Zīle dalās ar gūtajiem iepaidiem Republikāņu partijas nacionālajā konventā Tampā un salīdzina patriotismu Latvijā un ASV. Kāpēc Mits Romnijs kā ASV prezidents Latvijai būtu vēlamāks?

Lasīt tālāk...

04.09.2012 16:14

Roberts Zīle žurnālam “Bilance” – Nodokļi Latvijā – joprojām par labu saujiņai bagāto

Eiropas Savienība acīmredzot visai drīz sāks drukāt vairāk naudas, ko mēs Latvijā uzskatījām par aizliegto augli. ES citās valstīs jaunajos laikos ir tendence nodokļus paaugstināt – it īpaši patēriņam un kapitālam, Latvijā ejam galīgi pretējā virzienā, turklāt nelaužot iesīkstējušo tradīciju ar nodokļiem neapgrūtināt daudz pelnošos. Politiskie vadītāji skatās Vācijas mutē, bet vajadzētu būt drusku tālredzīgākiem. Joprojām lielajā spēlē jābaidās no Krievijas. Kārpāmies ārā no krīzes, vajadzētu saliedēt sabiedrību, lai cilvēki nevis brauktu prom, bet atgrieztos, bet neko tālab reāli nedarām.

Lasīt tālāk...

03.09.2012 10:51

Jānis Bordāns klātienē sveic Baltinavas skolēnus un skolotājus Zinību dienā

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns, īpaši sveicot pirmklasniekus un viņu vecākus, veiksmi un prieku zinību apguvē un to tālāk nodošanā, uzsākot jauno mācību gadu, vēl visiem skolēniem un skolotājiem, studentiem un pasniedzējiem!

Lasīt tālāk...