Jūlijs 2012

31.07.2012 14:59

Nacionālās apvienības avīzes vasaras izlaidums

Lasiet Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" avīzes jūlija izdevumu tiešsaistē.

Lasīt tālāk...

31.07.2012 12:01

Izveidota Nacionālās apvienības Talsu novada nodaļa

Piektdien, 13.jūlija vakarā Talsu Valsts ģimnāzijas telpās notika Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Talsu novada biedru kopsapulce, kurā tika izveidota Nacionālās apvienības Talsu novada nodaļa.

Lasīt tālāk...

30.07.2012 19:06

Jānis Bordāns: valstij naidīgi noskaņotu politisko partiju reģistrācijas iespējamība ir tiešs demokrātijas apdraudējums

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns uzskata, ka demokrātiskā valstī nav pieļaujams, ka politiskajās partijās, proti - organizācijās, kuru pašsaprotamais mērķis ir iegūt varu valstī, darbojas un, jo īpaši tās vada personas, kuras aktīvi veicina naida izpausmes sabiedrībā.

Lasīt tālāk...

26.07.2012 18:27

Nacionālās apvienības koris „Gara mūzikas svētkos” Talsos

Nacionālās apvienības koris diriģenta Edgara Račevska vadībā uzstājās koncertos kopā ar izcilo latviešu operas solistu, baritonu Aleksandru Poļakovu. Pasākuma ietvaros notika vairāki koncerti Laucienes, Stendes un Ugāles baznīcās.

Lasīt tālāk...

26.07.2012 12:25

Apvienotā Nacionālās apvienības Jūrmalas nodaļa tiekas pirmajā pilnsapulcē

Trešdienas, 25. jūlija, vakarā Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” apvienotā nodaļa tikās uz tās pirmo pilnsapulci Kauguru kultūras nama zālē. Sapulcē tika apspriests nodaļas nolikums un ievēlēta vadība.

Lasīt tālāk...

24.07.2012 15:35

11.novembra krastmalā ir jānotiek tikai valstiski nozīmīgiem pasākumiem

11.novembra krastmalā Rīgā ir jānotiek tikai valstiski nozīmīgiem pasākumiem – tādiem, ar kuriem lepojas un par nozīmīgu uzskata Latvijas sabiedrība un kuri stiprina nacionālo identitāti, komentējot šīs nedēļas nogalē krastmalā plānoto festivāla „Jaunais vilnis’’ diskotēkas norisi, uzsver kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende.

Lasīt tālāk...

20.07.2012 11:55

Nacionālās apvienības valde un frakcija apmeklē Žaņa Lipkes memoriālu

Pieņemot uzņēmēja un bijušā premjerministra Māra Gaiļa uzaicinājumu, trešdien, 18.jūlijā, Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK valdes un frakcijas sēde iesākās ar nesen pabeigtā, bet vēl neatklātā Žaņa Lipkes memoriālā muzeja apmeklējumu.

Lasīt tālāk...

19.07.2012 12:18

Ilmārs Latkovskis: sapratne starp latviešu karavīriem būtu laba zīme Latvijas nākotnei

Tikšanās laikā ar Valsts prezidentu Ilmārs Latkovskis uzsvēra, ka pozitīvas kara veterānu atsaucības gadījumā Sabiedrības saliedētības komisija ir gatava izstrādāt politisku dokumentu, kas noteiktu vienlīdzīgu attieksmi pret abās pusēs karojušajiem. Tam uzreiz būtu jāseko konkrētiem likumprojektiem, kuri atvieglotu un uzlabotu kara veterānu dzīvi.

Lasīt tālāk...

19.07.2012 09:39

Ārzemēs dzīvojošie latvieši ar nepacietību gaida grozījumus Pilsonības likumā

Ārzemēs dzīvojošie latvieši ar nepacietību gaida brīdi, kad Latvijā beidzot tiks veikti grozījumi Pilsonības likumā, lai pieļautu dubultpilsonības iespējamību ārvalstu tautiešiem, šādu viedokli sarunās ar kultūras ministri Žanetu Jaunzemi-Grendi pauda gan ASV un Kanādā, gan Dienvidamerikas valstīs dzīvojošie latvieši, kuri piedalījās Latviešu dziesmu svētkos Milvokos un Pasaules koru olimpiādē Sinsinati.

Lasīt tālāk...

19.07.2012 09:21

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns uzņemts TB/LNNK

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valde trešdien, 18.jūlijā, savā valdes sēdē vienbalsīgi par partijas biedru uzņēma tieslietu ministru Jāni Bordānu.

Lasīt tālāk...