Mūsu cilvēki

Modris Ekšteins

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Domes loceklis, Grobiņas novada domes deputāts un priekšsēdētāja vietnieks.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Maijs 2012

31.05.2012 18:38

Parakstīts memoranda pielikums un apstiprināti Kultūras alianses virzītie pārstāvji ministres padomnieka amatam

Padomnieku pamatpienākums būs nodrošināt nozares vadošo organizāciju iesaisti nozares politikas plānošanā, tādējādi veicinot labo praksi sabiedrības iesaistē valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanā. Tas dos iespēju ātri un efektīvi informēt nozares profesionāļus par ministrijas aktivitātēm un aktualitātēm.

Lasīt tālāk...

30.05.2012 23:04

Tieslietu ministrs cer efektivizēt Valsts probācijas dienestu

"Probācija ļaus notiesātam cilvēkam veiksmīgu integrēšanos atkal sabiedrībā, kā arī radīs sabiedrības izpratni, ka notiesātais nav sabiedrībai zudis. Laikus pakļaujot noziedzniekus efektīgai uzraudzībai, samazināsies to skaits un palielināsies sabiedrības drošība,” pārliecināts tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš.

Lasīt tālāk...

30.05.2012 14:36

Izskatīti priekšlikumi grozījumiem Pilsonības likumā

„Esmu gandarīts, ka Pilsonības likums šodien ir pavirzījies uz priekšu, to ar nepacietību gaida liela sabiedrības daļa gan Latvijā, gan pasaulē. Grozījumi ir vērsti uz to, lai stiprinātu to pilsoņu saikni ar valsti, kuru dēļ šī valsts ir dibināta,” grozījumu aktualitāti un valstisko svarīgumu raksturo tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš.

Lasīt tālāk...

25.05.2012 16:22

EP Ekonomikas komiteja noraida iniciatīvu saistīt kohēzijas līdzekļu piešķiršanu ar valstu taupības pasākumiem

"Apsveicami, ka absolūtais vairākums manu kolēģu Ekonomikas komitejā, neskatoties uz visdažādāko politisko piederību, principā noraidīja Eiropas Komisijas vēlmi jauno regulu izmantot kā pātagu to dalībvalstu sodīšanai, kas neievēro kādus no ES makroekonomiskajiem kritērijiem", uzskata Roberts Zīle.

Lasīt tālāk...

23.05.2012 09:29

TB/LNNK jaunatnes nodaļa kļūst par Eiropas Konservatīvo jauniešu dalīborganizāciju

No 18. līdz 20. maijam Varšavā notika kārtējais Eiropas Konservatīvo jauniešu kongress, kurā "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK jaunieši tika uzņemti par oficiālu dalīborganizāciju.

Lasīt tālāk...

22.05.2012 14:07

Sašutums par 9.maija manifestāciju iekļaušanu "Rīga 2014" ceļvedī

Nacionālā apvienība sagaida Rīgas mēra Nila Ušakova publisku atvainošanos. Tāpat sašutumu pauž Nacionālās apvienības un "Vienotības" Kultūras darba grupas, kuru vidū ir aktieri, mākslinieki, diriģenti, tēlnieki, muziķi un arhitekti, kā arī režisori un producenti.

Lasīt tālāk...

21.05.2012 12:21

Tieslietu ministrs apspriedīs grozījumus Pilsonības likumā Koalīcijas sadarbības padomē

Visbūtiskākie grozījumi likumā attieksies uz dubultās pilsonības jautājumu. Latvijas pilsoņiem varēs izveidoties dubultā pilsonība ar vēstures, kultūras un ekonomikas ziņā Latvijai tuvām valstīm (ES, NATO, EBTA). It īpaši šis regulējums ir aktuāls tām latviešu ģimenēm, kurās bērni ir piedzimuši Lielbritānijā un Īrijā.

Lasīt tālāk...

20.05.2012 19:16

Kultūras ministre nosoda 9.maija manifestāciju iekļaušanu Rīgas oficiālajā ceļvedī

Kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende nosoda nodibinājuma „Rīga 2014’’ rīcību, Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas oficiālajā ceļvedī tūristiem ieteicamo, pilsētu raksturojošu vērtību sarakstā iekļaujot „9.maija manifestācijas pie Uzvaras pieminekļa’’.

Lasīt tālāk...

18.05.2012 20:12

Vairums Reformu partijas politiķu tikai daļēji atbalsta darba ņēmēju lingvistiskās diskriminācijas pārtraukšanu

Saeima ceturtdien otrajā lasījumā izskatīja Nacionālās apvienības piedāvātos un Tieslietu ministrijas virzītos Darba likuma grozījumus, kas izstrādāti, lai pārtrauktu krieviski nerunājošo darba ņēmēju lingvistisko diskrimināciju Latvijas darba tirgū. Grozījumi tika atbalstīti tikai daļēji.

Lasīt tālāk...

18.05.2012 10:14

TVNET: Apejot likumu, bārs izliek izkārtnes krievu valodā

Tieslietu ministrijas redzeslokā jau labu laiku atrodas Jūrmalā, netālu no Majoru pludmales esošais bārs «Naša Dača». Iedzīvotāji vairākkārt informējuši par izklaides vietas izkārtni krievu valodā, bet vismaz pagaidām likumdošana pret tās saimniekiem ir bezspēcīga, jo «dāča» ir piereģistrēta kā preču zīme.

Lasīt tālāk...