Mūsu cilvēki

Jurijs Strods

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Domes loceklis, Jelgavas pilsētas domes deputāts.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Aprīlis 2012

25.04.2012 17:01

ECB prezidents Mario Dragi sola, ka Māstrihtas kritēriji Latvijas iestājai eirozonā netiks piemēroti diskriminējošā veidā

"Lēmumi par jaunu dalībvalstu uzņemšana eirozonā notiks, balstoties uz jau spēkā esošajiem Māstrihtas kritērijiem", tā Eiropas Centrālās bankas prezidents Mario Dragi, atbildot uz Roberta Zīles izteiktajām bažām par politisku Māstrihtas kritēriju piemērošanu.

Lasīt tālāk...

24.04.2012 23:35

Tieslietu ministrs aicina uz tiesiskumu, piemērojot atlaižu politiku

Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš attiecībā uz "Elkor" izsludināto pavasara akciju: "Nav pieņemama šāda cilvēktiesību aizskaroša un ekonomiski diskriminējoša atlaižu piemērošanas politika pret pilsoņiem. Šāda izturēšanās nav civilizēta un pieklājīga. Var saprast cilvēku vēlmi nopelnīt, bet tas ir zem cienījama uzņēmēja goda diskriminēt tās valsts pilsoņus, kuru valstī viņš uzņēmējdarbību veic".

Lasīt tālāk...

24.04.2012 03:00

Ziņas no Nacionālās apvienības talkas vietām Rīgā un Jūrmalā

Lielās talkas ietvaros Nacionālās apvienības Rīgas nodaļa piedalījās Latvijas sakopšanā un talkoja Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Jūrmalas nodaļa savukārt šo dienu veltīja Raga kāpas dabas takas atjaunošai.

Lasīt tālāk...

17.04.2012 22:27

Gaidis Bērziņš apmeklē Zemgales reģionu un Bausku

Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš piektdien, 13.04.2012., devās uz Zemgales reģionu, lai iepazītos un novērtētu esošo situāciju Vecumnieku atklātā tipa cietumā un apmeklētu Bauskas rajona tiesu. Gaidis Bērziņš tikās arī Nacionālās apvienības Bauskas novada nodaļu.

Lasīt tālāk...

17.04.2012 12:24

Atskats uz Nacionālās apvienības konferenci 14.aprīlī

Sestdien notikušajā Nacionālās apvienības konferencē Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē par padarīto un nākotnes plāniem runāja apvienības vadība, ministri un Saeimas deputāti. Tika iezīmēti plāni pašvaldību vēlēšanām 2013.gadā.

Lasīt tālāk...

07.04.2012 13:57

Grib ienest politikā garīgumu

- Latvija nav ekonomisks “projekts”, tas, pirmkārt, ir kultūras un garīgs projekts. Lai mēs varētu iekļauties pasaules radošā gara attīstības modelī, ir nepieciešama kultūras un garīgā dimensija. Tas būtībā ir latviešu un Latvijas izdzīvošanas jautājums. Pastāvēs, kas mainīsies.

Intervija ar Saeimas deputātu Ilmāru Latkovski žurnāla “Svētdienas Rīts” marta numurā.

Lasīt tālāk...

06.04.2012 12:16

LTV Panorāma: Kultūras ministre vēlas saglabāt šķirtas LTV un LR redakcijas

Žaneta Jaunzeme-Grende LTV ziņās "Panorāma" 05.04.2011. Tēmas: sabiedrisko mediju nākotne Latvijā, LTV un LR redakcionālā netakarība, gatavošanās Dziesmu svētkiem un jaunumi no LNO.

Lasīt tālāk...

03.04.2012 09:37

Izveidota Nacionālās apvienības Bauskas novada nodaļa

Piektdien, 30. martā, Bauskā notika Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Bauskas un Rundāles novadu biedru kopsapulce. Atbilstoši Nacionālās apvienības Statūtiem tika izveidota Nacionālās apvienības Bauskas novada nodaļa.

Lasīt tālāk...

02.04.2012 14:33

Gaidis Bērziņš aicina Tieslietu padomi atbalstīt „tīro tiesu instanču” ieviešanu Latvijas tiesu sistēmā

„Tīro tiesu instanču” ieviešana noteiks rajona (pilsētas) tiesu visos gadījumos kā pirmo tiesas instanci un tiesu iekārtu padarīs funkcionāli skaidrāku un caurskatāmāku, kā rezultātā lietu izskatīšana būs efektīvāka un kvalitatīvāka. Tādējādi tiks novērsta tiesu instanču kompetenču sadrumstalotība, kas no sabiedrības viedokļa ir nesaprotama un var apgrūtināt personu vēršanos tiesā savu tiesību un interešu aizsardzībai.

Lasīt tālāk...

01.04.2012 13:46

Darbu uzsāks Nacionālās apvienības Ādažu, Carnikavas un Garkalnes novada nodaļas

Piektdien, 30. martā, Carnikavā tautas namā “Ozolaine” notika Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” Ādažu, Carnikavas un Garkalnes novadu biedru kopsapulce. Atbilstoši Nacionālās apvienības Statūtiem tika izveidotas trīs Nacionālās apvienības nodaļas.

Lasīt tālāk...