Mūsu cilvēki

Māris Grīnblats

11. Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcijas konsultants.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Marts 2012

28.03.2012 11:14

Dzintars Rasnačs: Mans sašutums par A.Elksniņa rīcību ir pamatots

22.marta Juridiskās komisijas sēdē pēc deputāta A. Elksniņa iebildumiem Tieslietu ministra Gaida Bērziņa ierosinājums, lai pret bērniem vērstos dzimumnoziegumos apsūdzēto apcietinājuma termiņu maksimālo robežu palielinātu, neguva komisijas deputātu vairākuma atbalstu. Atturoties balsojumā, priekšlikumu neatbalstīja deputāti - A.Elksniņš, I.Cvetkova, V.Agešins un D.Reizniece-Ozola.

Lasīt tālāk...

26.03.2012 15:16

Gunārs Resnais: mums ir jāvienojas mūsu mazās zemītes aizstāvībai

Svētdien, 25.martā, vairāki simti cilvēku pie Brīvības pieminekļa pieminēja komunistiskā genocīda upurus. Latvijas Politiski represēto apvienības priekšsēdētājs Gunārs Resnais uzstājās ar asu un emocionālu uzrunu, kurā izteica pārmetumu, neērtību un kaunu un vērsās pie Latvijas politiskajām partijām.

Lasīt tālāk...

26.03.2012 10:15

Bauskā piemin izsūtītos

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltītajā atceres brīdī 25. martā represēto piemiņas vietā Bauskas pilskalna parkā traģiskos pagātnes notikumus atcerējās vecākā paaudze. Pašvaldības deputāts Raitis Ābelnieks, sacīja: «Šodien mūs nelutina laika apstākļi, bet 1949. gada pavasarī plosījās čekisti un viņu vietējie pakalpiņi.»

Lasīt tālāk...

22.03.2012 11:06

Saeima kārtējo reizi neatbalsta Nacionālās apvienības iesniegtos grozījumus Imigrācijas likumā

Saeima šodien kārtējo reizi neatbalstīja Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK iesniegtos grozījumus Imigrācijas likumā, kas paredz atteikties no uzturēšanās atļauju izsniegšanas par ieguldījumiem nekustamajos īpašumos.

Lasīt tālāk...

21.03.2012 12:22

Gaidis Bērziņš piedalās konferencē „Prevencija – veids kā pasargāt bērnus no noziedzības”

"Konference „Prevencija – veids kā pasargāt bērnus no noziedzības” ir veltīta projektam „Atbalsta sistēma nepilngadīgo likumpārkāpumu prevencijai”, kas savukārt ir pirmais solis jauna likumprojekta izstrādei mūsu valstī,” konferences ievadā sacīja tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš.

Lasīt tālāk...

19.03.2012 13:20

Roberts Zīle: Mūsu lielajiem investīciju projektiem jābūt virzienā, kas mūs saista ar Eiropu

Intervija LNT „900 sekundes” ar Eiropas Parlamenta deputātu Robertu Zīli par ES sankcijām pret Baltkrieviju, lauksaimniecības tiešmaksājumiem, kohēzijas naudu apgūšanu, Rail Baltica un TB/LNNK lomu Nacionālajā apvienībā.

Lasīt tālāk...

16.03.2012 09:15

Guntis Kalme: 16.marts veidojas par nacionālās pretestības dienu

Rīta intervijā LR1 Guntis Kalme, skaidrojot latviešu leģionāru piemiņas dienas nozīmi, pauda viedokli, ka valsts amatpersonas nespēj izpildīt savu uzdevu, lai apliecinātu valsts neatkarības centienus un skaidrotu Latviešu leģiona nozīmi Eiropā. Tāpēc ir vērojama tendence, ka 16.marts veidojas kā spontāns protests mūsu pašu oficiālajam gļēvlatvismam.

Lasīt tālāk...

15.03.2012 15:52

Roberts Zīle: nav pieļaujama vilcināšanās ar "Rail Baltica" virzībai svarīgā dzelzceļa nolīguma ar Lietuvu ratificēšanā

"Saeimas Tautsaimniecības komisijas ilgstošā vilcināšanās ar Latvijas un Lietuvas dzelzceļa nolīguma parakstīšanu, kas ir svarīga "Rail Baltica" projekta virzībai, nav saprotama un kārtējo reizi izraisa bažas par politiski motivētu projekta bremzēšanu", uzskata Eiropas Parlamenta deputāts, Eiropas Konservatīvo un reformistu grupas koordinators EP Transporta un tūrisma komitejā Roberts Zīle.

Lasīt tālāk...

14.03.2012 15:12

Kultūras ministrija sākusi darbu pie sadarbības platformas „Radošā Latvija” izveides

Parakstot Nodomu protokolu, Kultūras ministrija apņemas izstrādāt politikas pamatnostādņu projektu „Radošā Latvija”, un uzņemas identificēt kultūras un radošo industriju pārstāvju, organizāciju un institūciju vajadzības un problēmas, meklējot nepieciešamās atbalsta formas, lai nodrošinātu šīs nozares attīstību un ilgtspēju.

Lasīt tālāk...

13.03.2012 08:25

Aicinājums piedalīties konferencē Ungārijas konstitūcijas atbalstam

Latvijas Ordeņu brālība, kurā apvienojušies ar Triju Zvaigžņu ordeni, Viestura ordeni, Atzinības Krustu un šo ordeņu goda zīmēm apbalvotie, aicina Nacionālas apvienības VL!-TB/LNNK biedrus š.g. 14. martā plkst. 16:00 Kara muzeja zālē piedalīties starptautiskā konferencē Ungārijas konstitūcijas atbalstam.

Lasīt tālāk...