Mūsu cilvēki

Modris Ekšteins

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Domes loceklis, Grobiņas novada domes deputāts un priekšsēdētāja vietnieks.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Janvāris 2012

30.01.2012 18:24

Roberts Zīle par fiskālo pārraudzību ES, situāciju eirozonā un Latvijas iekšpolitikā

Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle intervijā LNT 900" par "fiskālās saspiešanas" līgumu, fondu maksājumu apturēšanu, Latvijas dalību eirozonā un situāciju Nacionālajā apvienībā.

Lasīt tālāk...

26.01.2012 11:17

Gaidis Bērziņš: Mediācijas ieviešana sekmēs attieksmes maiņu domstarpību risināšanā

Valsts sekretāru sanāksmē izsludināja likumprojektu „Mediācijas likums” un atbilstoša satura grozījumus Civilprocesa likumā. Projekti attiecas uz domstarpību risināšanu civiltiesiskajās attiecībās. Mediācija ir strukturēts brīvprātīgs process, kurā konfliktējošās puses ar neitrālas trešās personas – mediatora, palīdzību savstarpējas komunikācijas ceļā mēģina atrisināt konfliktu.

Lasīt tālāk...

23.01.2012 11:11

Nacionālās apvienības Tautsaimniecības darba grupas darbs 2012.gadā būs intensīvs

Nacionālās apvienības Tautsaimniecības darba grupas vadītājs, 11.Saeimas deputāts Romāns Naudiņš uzskata, ka grupas darbam jākļūst aktīvākam un sanāksmēm konstruktīvākām, proti, iesaistot ikvienu iedzīvotāju, kurš saredz tautsaimniecības jomā gan problēmu, gan spēj saredzēt risinājumu.

Lasīt tālāk...

20.01.2012 09:22

Atceramies barikāžu laiku 1991. gada janvārī

Jau no 13. janvāra pieminam 1991. gada dramatiskos notikumus, kuri ir daļa no Latvijas neatkarības stāsta. Šodien ar ugunskura iedegšanu Doma laukumā ir sākusies galvenā barikāžu atceres diena, kuras laikā notiks vairāki atceres pasākumi Rīgā un citās Latvijas pilsētās.

Lasīt tālāk...

18.01.2012 22:04

Roberts Zīle: Lisabonas līguma izmaiņas nav dienas kārtībā

Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle pauž neizpratni par Latvijā visaugstākajā politiskajā līmenī izvirzīto diskusiju par Lisabonas līguma izmaiņām, uzsverot, ka šādas izmaiņas šobrīd nav Eiropas Savienības dienas kārtībā. Vinš pieļauj, ka dažiem varētu būt intereses ar to uzlabot savu politisko pozīciju, dažiem saduļķot ūdeni, bet daži, iespējams, iet maldinošas informācijas pavadā.

Lasīt tālāk...

18.01.2012 11:22

Vai Eiropas Parlamenta prezidenta amatā ievēlētais Martins Šulcs kritizēs VL-TB/LNNK?

17.janvārī Eiropas Parlamenta prezidenta amatā tika ievēlēts Sociālistu un demokrātu progresīvās alianses līderis Martins Šulcs, kurš asi kritizēja Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK iekļaušanu valdošajā koalīcijā, nosaucot VL-TB/LNNK par politisku spēku, kas izplatījis ksenofobiju un intoleranci.

Lasīt tālāk...

17.01.2012 11:58

Gaidis Bērziņš LNT par nepilnībām Maksātnespējas likumā

Gaidis Bērziņš intervijā LNT raidījumā 900" par nepilnībām Maksātnespējas likumā. Tieslietu ministrs ir uzdevis ekspertu grupai analizēt Palink gadījumu, lai saprastu, vai ir pamats likumu pilnveidot.

Lasīt tālāk...

13.01.2012 18:59

Sīms Kallass: Ir pienācis vēsturisks mirklis, lai "Rail Baltica" sāktu īstenot

"Rail Baltica" projekts ir nonācis vēsturiski izšķirošā stadijā. Tam ir milzīga simboliska vērtība, liela ekonomiska vērtība, bet, protams, arī politiska. Tas ir Baltijas identitātes projekts, un šobrīd ir pienācis laiks, lai to sāktu īstenot. Tā savas vizītes laikā "Rail Baltica" raksturoja Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks, transporta lietu komisārs Sīms Kallass.

Lasīt tālāk...

12.01.2012 11:10

Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš apmeklē Cēsu audzināšanas iestādi nepilngadīgajiem

Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš apmeklēja Cēsu audzināšanas iestādi nepilngadīgajiem, lai iepazītos ar sadzīves apstākļiem nebrīvē nonākušajiem jauniešiem vecumā no 14 līdz 18 gadiem. Pateicoties Norvēģijas atbalsta projekta līdzfinansējumam, Cēsu audzināšanas iestāde nepilngadīgajiem tagad ir uzskatāma par Latvijā mūsdienīgāko ieslodzījuma vietu.

Lasīt tālāk...

11.01.2012 13:42

Satversmes tiesas priekšsēdētājs Gunārs Kūtris neizslēdz iespēju, ka referendums var tikt apturēts

Teorētiski pastāv iespēja, ka Satversmes tiesa varētu vēl pirms tautas nobalsošanas vērtēt, vai jautājums par valsts valodu ir vai nav lemjams referendumā. Tā trešdien Latvijas Radio teica Satversmes tiesas priekšsēdētājs Gunārs Kūtris. Viņš norādīja, ka tas ir atkarīgs no tā, kā tiks noformulēts pieteikums Satversmes tiesai un vai tas atbildīs tiesas kompetencei.

Lasīt tālāk...