"Vienotībā" plašs atbalsts "Nacionālajai apvienībai" koalīcijas partnera izvēlē

30.09.2011 10:35

Pilsoniskā savienība

Ceturtdien, 29.septembrī partijas „Pilsoniskā savienība” (PS) valde savā sēdē izskatīja jautājumu par koalīcijas veidošanas sarunām un vienbalsīgi nolēma atbalstīt „Vienotības” iesaistīšanos valdības koalīcijas veidošanā ar ZRP un VL- TB/LNNK. Valde uzdeva „Pilsoniskās savienības” pārstāvjiem „Vienotības” valdē uzturēt šo pozīciju.

www.pilsoniska-savieniba.lv

PS priekšsēdētāja Ģirta Valda Kristovska teiktais aģentūrai BNS: "Tiem, kas veidos "Vienotības" kopējo viedokli, jārēķinās, ka tāds noskaņojums ir un ka no tā ir konsekvences ne tikai valdības veidošanā, bet tālākā "Vienotības" veidošanas procesā. Ja kāds domā, ka ar to viedokli var nerēķināties, tā ir šo cilvēku politiskā atbildība".

Diena.lv

Andris Vilks

Intervijā LNT finanšu ministrs Andris Vilks būtu gatavs turpināt darbu tikai pašreizējā premjera Valda Dombrovska valdībā, jo pagaidām neredz labāku šī amata kandidātu. Jaunā valdības koalīcija "Vienotībai" un Zatlera Reformu partijai būtu jāveido kopā ar "Nacionālo apvienību VL-TB/LNNK", jo sadarbībā ar vēlēšanās uzvarējušo apvienību "Saskaņas centrs" būtu "pietiekoši daudz neprognozējamības". "Tā būtu bumba ar laika degli," sacīja Vilks, norādot, ka SC ekonomiskā programma ir "pilnīgi neskaidra", tajā nav redzama "nekāda vēlme konsolidēt", toties tā satur "tiekšanos uz austrumiem".

DELFI

Solvita Āboltiņa

Partijas "Vienotība" līdere Solvita Āboltiņa cer, ka partijas "Pilsoniskā savienība" valdes pieņemtais lēmums par nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"- "Tēvzemei un brīvībai"/LNNK iekļaušanu koalīcijā kalpos kopīgā mērķa sasniegšanai, vēstī aģentūra LETA.

Ir.lv; apollo.lv

Dzintars Zaķis

Partiju apvienības "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītājs Dzintars Zaķis pieļauj, ka "Vienotība" varētu palikt opozīcijā, jo nevēlas koalīcijā strādāt kopā ar "Saskaņas centru" (SC), to viņš atzina intervijā radio Baltkom 93,9.

TVNET

Valdis Dombrovskis

Dombrovskis aicina atskatīties uz 10.Saeimas darbu un izvērtēt katras partijas balsojumus. Īstenojot cīņu pret naudas un varas koncentrēšanos oligarhu rokās, koalīcija jāveido ZRP, "Vienotībai" un Nacionālajai apvienībai.

TVNET

Iet atpakaļ