Mūsu cilvēki

Aigars Strupulis

Jelgavas novada deputāts, Jelgavas pilsētas galvenais speciālists nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanā.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Tieslietu ministrs aicina uz tiesiskumu, piemērojot atlaižu politiku

24.04.2012 23:35

Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš, iepazīstoties ar publiskajā vidē izskanējušo informāciju par "Elkor" izsludināto pavasara akciju, kuras laikā, uzrādot nerezidenta pasi, tika piedāvāta 11% atlaide pirkumam, vēlas paust savu viedokli Latvijas valsts pilsoņu aizstāvībai, nosodot akcijas rīkotājus:

„Nav pieņemama šāda cilvēktiesību aizskaroša un ekonomiski diskriminējoša atlaižu piemērošanas politika pret pilsoņiem. Šāda izturēšanās nav civilizēta un pieklājīga. Var saprast cilvēku vēlmi nopelnīt, bet tas ir zem cienījama uzņēmēja goda diskriminēt tās valsts pilsoņus, kuru valstī viņš uzņēmējdarbību veic. Esmu pārliecināts, ka „Elkor” pārdevēji nepārbaudīja pircēja- iebraucēja pasē esošo Latvijas vīzas esamību un tādējādi daudzi desmiti tūkstoši Latvijā dzīvojošie cilvēki ar Krievijas Federācijas pasi tika nostādīti privileģētākā stāvoklī kā Latvijas pilsoņi un pat nepilsoņi. Tādēļ šāda akcija ir nekorekta. Vēlos cerēt, ka šī ir tikai neapdomīga rīcība, kas neatkārtosies.”

Tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš aicina Tiesībsargu un Patērētāju tiesību aizsardzības centru izvērtēt "Elkor" akcijas gadījumu un veikt visas nepieciešamās darbības, aizstāvot mūsu valsts pilsoņu intereses un cilvēktiesības.

Iet atpakaļ