Mūsu cilvēki

Māris Grīnblats

11. Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcijas konsultants.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

TB/LNNK Talsu novada grupā jauna vadītāja

03.05.2011 21:20

Talsu novada grupas biedru pilnsapulce. No labās: Ilze Liepiņa un Gaidis Bērziņš. Foto: TB/LNNK

28. aprīlī TB/LNNK Talsu novada grupas biedru pilnsapulce par jauno grupas vadītāju ievēlēja Ilzi Liepiņu. Sapulcē piedalījās TB/LNNK valdes priekšsēdētāja vietnieks un 10. Saeimas deputāts Gaidis Bērziņš.

Pilnsapulce tika atklāta ar klusuma brīdi par godu grupas iepriekšējai vadītājai, mūžībā aizgājušajai Inguna Raitumai. Viņa bija aktīva Apvienības locekle, Talsu Valsts ģimnāzijas direktore un novada domes deputāte.

Pēc Ilzes Liepiņas ievēlēšanas par jauno grupas vadītāju, Gaidis Bērziņš iepazīstināja klātesošos ar pēdējo mēnešu darbu Saeimā. Viņš norādīja, ka Nacionālās apvienības frakcija ir ļoti aktīva dažādu likumprojektu iesniegšanā. Strādājot opozīcijā, galvenais uzdevums ir noturēt likumdošanas darba kvalitāti, kas arī izdodas. Ir bijuši daudzi priekšlikumi, piemēram, par azartspēļu nodokļa paaugstināšanu, par nodokli bankām , par grozījumiem Administratīvo pārkāpumu kodeksā un Saeimas kārtības rullī par valsts valodas lietošanas stiprināšanu un par sodiem tās nelietošanas gadījumos pienācīgā līmenī. Gaidis Bērziņš pārrunāja arī grūtības attiecībā uz Pilsonības likuma grozījumu pieņemšanu un Valsts prezidenta vēlēšanām. Sapulces gaitā aktīvākā viedokļu apmaiņa izvērsās saistībā ar likumprojektu par izglītību valsts valodā un sadarbību ar partiju "Visu Latvijai!".

Jaunievēlētā grupas vadītāja Ilze Liepiņa ir aktīvi uzsākusi grupas biedru apzināšanu un viņu iesaistīšanu tālākajā grupas darbā.

www.tb.lv

Gaidis Bērziņš un Ilze Liepiņa
No kreisās: Gaidis Bērziņš un Ilze Liepiņa. Foto: TB/LNNK 

Iet atpakaļ