Mūsu cilvēki

Dzintars Rasnačs

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes loceklis, 11. Saeimas deputāts, Saeimas sekretārs.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

TB/LNNK Rīgas nodaļas valde atbalsta saglabāt grupu struktūru pēc apvienošanās ar VL

15.06.2011 11:26

8.jūnijā norisinājās TB/LNNK Rīgas nodaļas valdes sēde, kurā tika skatīti aktuālākie jautājumi Latvijas politikā kopumā un partijas turpmākajā darbībā. Rīgas nodaļas priekšsēdētājs G.Bērziņš informēja valdes locekļus par frakcijas darbību Saeimā, kā arī par Nacionālās apvienības valdes lēmumu – kļūt par vienotu partiju. Valdes locekļi tika informēti par 9.jūlijā paredzēto TB/LNNK kongresu Bauskā, kurā plānots gan atskatīties uz partijas līdzšinējo darbību, gan iepazīties ar nākotnes plāniem.

Tāpat tika paziņots par 23.jūlijā plānoto TB/LNNK un „Visu Latvijai!” kopīgo kongresu, kurā, pozitīva rezultāta gadījumā, tiks pieņemts lēmums dibināt partiju - Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!”-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”. G.Bērziņš vērsa uzmanību uz apvienotās partijas struktūras aspektiem, uzsverot, ka abu partiju biedri automātiski kļūs par jaunizveidotās partijas biedriem.

Par situāciju Rīgā un tās nodaļās ziņoja RN priekšsēdētāja vietnieks D.Locis, kurš izteica ideju, ka jaunizveidotajā partijā vajadzētu saglabāt grupu struktūru, jo tas atvieglo biedru savstarpējo saziņu, organizēšanos dažādām akcijām u.tml. Viedokli par nepieciešamību saglabāt Rīgas nodaļas iedalījumu grupās vienbalsīgi pauda arī pārējie valdes locekļi.

Marta Kive

Iet atpakaļ