TB/LNNK Bauskas grupa talko "Lejeniekos"

21.06.2011 13:27

Priekšā: Sandra Ķisele. No kreisās: Edīte Auziņa, Ieva Bronko-Pastore, Gints Druseiks, Dainis Ziemelis un Raitis Ābelnieks (visi no TB/LNNK Bauskas grupas)

Paredzētajā talkas dienā, 18.jūnijā, TB/LNNK Bauskas grupas aktīvistus Viļa Plūdoņa māja - memoriālais muzejs "Lejenieki" sagaidīja ar patiesi piemērotu laiku fiziskām aktivitātēm. Lietus mākoņi, kas šajās dienās nav reti viesi, visu talkas laiku apmeta mums līkumu, saule pārmērīgi nekarsēja un liegais vējiņš atklātākajās vietās izdzenāja odus.

Talcinieku pulciņš nebija no tiem lielākajiem, taču visi iepriekš ieplānotie darbiņi tika padarīti godam. Dzejnieka taka gar Mēmeli kļuva ērtāka un pievilcīgāka apmeklētājiem - tika salabots viens tiltiņš, vairākās mitrās vietās gājēju ērtībai taka noklāta ar uz pusi pārskaldītiem bluķēniem, nolīdzināta pamatne, no apauguma atbrīvotas skatu stigas Mēmeles virzienā. Uz ugunskura tika izvārīta speciālā talkas zupa, kuru visi talcinieki atzina par gardu esam. Pārrunājot paveikto, ienāca prātā doma TB/LNNK Bauskas nodaļai uzņemties šefību pār Dzejnieku taku un šeit pastrādāt vairākas reizes gadā.

Raitis Ābelnieks
Bauskas novada domes deputāts un TB/LNNK Bauskas grupas vadītājs

Lasīt publikāciju par šo notikumu avīzē "Bauskas Dzīve"

Iet atpakaļ