Mūsu cilvēki

Raitis Ābelnieks

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Bauskas novada grupas vadītājs. Bauskas novada domes priekšsēdētājs.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Roberts Zīle viesos Saulkrastu novada Zvejniekciema vidusskolā

05.05.2011 15:14

Ziedi pateicībā pēc uzstāšanās Zvejniekciema vidusskolā. Foto: TB/LNNK

Šī gada 2. maijā Eiropas Parlamenta (EP) deputāts un Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes priekšsēdētājs viesojās Zvejniekciema vidusskolā un savā uzstāšanās laikā iepazīstināja vidusskolēnus ar savu darbu Eiropas Parlamentā.

Deputāta tikšanās ar skolēniem svinīgi tika atklāta ar Latvijas valsts himnu un priekšnesumiem. Savas prezentācijas laikā Roberts Zīle runāja par lēmumu pieņemšanu Eiropas Savienībā (ES) un skaidroja Eiropas Parlamenta lēmumu pieņemšanas procedūras. Iepazīstinot ar saviem ikdienas pienākumiem, deputāts savā stāstījumā iekļāva piemērus no darba EP Transporta un tūrisma komitejā.

Runājot par nākotnes perspektīvām, Roberts Zīle īpaši mudināja skolēnus bez angļu valodas papildus mācīties vēl kādu no ES „lielajām” valodām (franču, vācu, spāņu) un nepievērst vērību maldīgajiem uzskatiem par krievu valodas zināšanu nepieciešamību darbam Latvijā. Atbildot uz jautājumiem, deputāts stāstīja par savu izglītošanās pieredzi, arī par savu politiskā darba pieredzi deviņdesmitajos gados Latvijā.

www.tb.lv

 

Iet atpakaļ