Roberts Zīle Liepājā diskutē par reģiona ekonomikas aktualitātēm

09.11.2011 09:47

Eiropas Parlamenta (EP) deputāts Roberts Zīle trešdien Liepājā piedalījās apaļā galda diskusijā un forumā par finanšu krīzes pārvarēšanas un stabilizācijas perspektīvām. Pašvaldības amatpersonas ar foruma dalībniekiem diskutēja par Liepājas speciālās ekonomiskās zonas statusa pagarināšanu un Eiropas naudas sadali.

Dienas pirmajā daļā plkst.11 notika apaļā galda diskusija ar EP deputāta Zīles, Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieces Silvas Goldes un uzņēmēju pārstāvjiem. Savukārt pēcpusdienā plkst.15 visi liepājnieki bija aicināti uzdot savus jautājumus un diskutēt ar EP deputātu klātienē, tiekoties pilsoņu forumā Liepājas latviešu biedrības namā, Rožu laukumā 5/6.

Komentējot aktuālu publikāciju "Financial Times", Roberts Zīle uzsvēra, ka Latvijas iekšējās devalvācijas ceļš nebūt nav viennozīmīgs veiksmes stāsts krīzes pārvarēšanā. IKP straujais kritums un darbaspēka izbraukšana rada problēmas ilgtermiņā. Skatieties arī fragmentu no Roberta Zīles komentāra attiecībā uz "Rail Baltica".

Iet atpakaļ