Mūsu cilvēki

Laura Dabare

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Jaunatnes nodaļas priekšsēdētāja.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Rīgas nodaļas valdes sēde 29.jūnijā

03.07.2011 22:03

29.jūnijā norisinājās TB/LNNK Rīgas nodaļas valdes sēde, kurā piedalījās arī politiskās partijas „Visu Latvijai!” pārstāvis - Rīgas nodaļas vadītājs Hardijs Parādnieks. Šajā sēdē tika skatīti jautājumi, kas attiecināmi uz Rīgas nodaļas turpmāko darbību pēc abu politisko spēku apvienošanās vienā partijā.

TB/LNNK Rīgas nodaļas grupu vadītāji jau iepriekš bija pauduši, ka atbalsta grupu struktūras saglabāšanu arī turpmāk. Partijā „Visu Latvijai!” šāda grupu struktūra nepastāv, taču veiksmīgi darbojas biedru un atbalstītāju savstarpējās saziņas tīklojums. Sēdē tika analizēti abu metožu trūkumi un priekšrocības, kā rezultātā nolemts, ka veiksmīgai darba organizācijai nepieciešams apvienot grupu struktūru un savstarpējās saziņas tīklojumu. Šādam viedoklim piekrita arī „Visu Latvijai!” pārstāvis. Lai veicinātu TB/LNNK un VL biedru savstarpējo sadarbību, tika izvirzīts priekšlikums pēc apvienošanās kongresa (augusta pirmajā pusē) rīkot katras Rīgas nodaļas grupas pilnsapulci, pieaicinot arī „Visu Latvijai!” biedrus.

Tāpat tika skatīts jautājums, vai Rīgas nodaļā nepieciešams saglabāt līdz šim esošās 6 grupas, dažās no kurām aktīvo biedru skaits ir neliels. Izskanēja dažādi varianti, piemēram, samazināt skaitu līdz 4 vai 3 grupām, apvienojot tās pēc teritoriālā principa.

Ņemot vērā to, ka par partijas darbības prioritāti viennozīmīgi tiek atzītas ārkārtas Saeimas vēlēšanas, Dzintars Rasnačs aicināja rūpīgi izvērtēt iespējamos deputātu kandidātus, ņemot vērā pretendentu līdzdalību un aktivitāti 10.Saeimas priekšvēlēšanu laikā un parakstu vākšanas kampaņā.

Rīgas nodaļas valde aicina biedrus būt aktīviem visos Nacionālajai apvienībai un Latvijas būtiskajos pasākumos, kā arī, ņemot vērā apvienošanos, savstarpēji tuvināties TB/LNNK un „Visu Latvijai!” biedriem, veicinot informācijas apmaiņu un sadarbību.

www.tb.lv

Iet atpakaļ