NRA: Elita Veidemane, "Latvija ir latviešu nācijas valsts"

23.11.2011 11:24

«Mūs uzskatīja par lopiem», tāpēc mēs sadosim «ienaidniekiem», jo tagad esam kā «vienota dūre», un, kamēr «rusofobi šļāc indi» pār «mūsu brīvību», mēs stāsimies «brālis aiz brāļa, dēls aiz tēva», lai beidzot «krievu valoda kļūtu par valsts valodu».

Tā, izmantojot megafonus, zirgus, pārkrāsotu partkoma kanceli un nozagtu grupas Nautilius Pompilius mūziku, ekrānā kliedz apdalītie krievvalodīgie, kuri sevi redz kā cīnītājus par krievu valodas tiesībām Latvijas Republikā. Ja no šī trīsarpus minūšu garā klipa, kur galvenajās lomās ir nacionālboļševiki Lindermans un Osipovs, ārā negāztos šaušalīgs, pārcilvēcisks naids pret Latviju un visu latvisko, nabaga apdalītos varētu pat sākt žēlot: viņiem tomēr ir grūti dzīvot tik nedraudzīgā, Mēness ainavai līdzīgā vidē, kur apkārt staigā asinskārīgie vergturi latvieši, kas vēlas tikai vienu – padarīt viņus par lopiem, pazemot pašcieņu un, nedod, dies, likt runāt latviski.

Uz šādu klipu pavilkties varētu vienīgi ļautiņi ar zemu intelekta līmeni, turklāt – uz agresijas pusi. Tādi atrodas, un, sajutuši agresīvo manipulatoru atbalstu, viņi tūdaļ skries parakstīties (ja aicinās, tad arī kauties) par krievu valodu, jo, kā citā klipā teica viena no apdalītajām, tas varētu būt «dzīvības un nāves jautājums».

Lasīt visu rakstu nra.lv.

Nacionālboļševiku klips

Iet atpakaļ