Mūsu cilvēki

Māris Grīnblats

11. Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcijas konsultants.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Nacionālās apvienības valde un frakcija apmeklē Žaņa Lipkes memoriālu

20.07.2012 11:55

Pieņemot uzņēmēja un bijušā premjerministra Māra Gaiļa uzaicinājumu, trešdien, 18.jūlijā, Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK (NA) valdes un frakcijas sēde iesākās ar nesen pabeigtā, bet vēl neatklātā Žaņa Lipkes memoriālā muzeja apmeklējumu. Par šo doto iespēju Eiropas Parlamenta deputāts un NA valdes loceklis Roberts Zīle pauda gandarījumu: „Man liekas ļoti interesanta šī Māra Gaiļa iniciatīva mūs uzaicināt un iepazīstināt ar jaunā muzeja nozīmi gan nacionālā, gan starptautiskā kontekstā. Tas ir stāsts par vienu drosmīgu latvieti, kurš bija spējis pretoties kara laika vilinājumiem ļauties agresijai, bet tā vietā atbildējis aicinājumam glābt dzīvības”.

Uz muzeja apmeklējumu bija ieradušies lielākā daļa NA valdes un frakcijas pārstāvju, tai skaitā arī ministri Žaneta Jaunzeme-Grende un Jānis Bordāns, kuri ar interesi noklausījās Māra Gaiļa stāstījumā.

Turpinājumā, pēc Nacionālās apvienības valdes sēdes, TB/LNNK valde ar vienbalsīgu lēmumu par partijas biedru uzņēma tieslietu ministru Jāni Bordānu. „Es izsaku prieku par to, ka Jānis Bordāns iestājies mūsu rindās. Mēs būtu varējuši paļauties uz viņa atbildīgu darbību ministra amatā arī kā biedrības „Demokrātiskie patrioti” vadītāju, bet viņa izvēle iestāties TB/LNNK sniedz vēl lielāku gandarījumu”, tā notikušo raksturoja TB/LNNK priekšsēdētājs Roberts Zīle.

NA valdes un frakcijas apmklējums Lipkes memoriālāNA valdes un frakcijas apmklējums Lipkes memoriālā

www.tb.lv

Iet atpakaļ