Mūsu cilvēki

Laura Dabare

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Jaunatnes nodaļas priekšsēdētāja.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Nacionālās apvienības koris „Gara mūzikas svētkos” Talsos

26.07.2012 18:27

22. jūlijā Nacionālās apvienības koris diriģenta Edgara Račevska vadībā uzstājās koncertos kopā ar izcilo latviešu operas solistu, baritonu Aleksandru Poļakovu. Pasākuma ietvaros notika vairāki koncerti Laucienes, Stendes un Ugāles baznīcās. Kopkorī ar Edgara Račevska vadītajiem Rīgas Latviešu biedrības nama sieviešu un vīru koriem tika izpildītas Edgara Račevska dziesmas „Latvijai būt” (Ludmilas Ikeres vārdi), mesas fragments „Dona nobis pacem”, kā arī L.Garūtas un A.Eglīša kantāte «Dievs, Tava zeme deg!».

Pasākumā uzstājās Nacionālās apvienības biedru veidotais "Kalētu" jauktais koris un vīru Kalētu mūzikas un mākslas skolas direktores - TB/LNNK Kalētu grupas pārstāves Olitas Mauerzakas vadībā. Koncertā klausītājus priecēja arī Kalētu mūzikas un mākslas skolas bērni - Pēteris Cukurs (klavieres), Inga Vamze (saksafons), Klāvs Roberts Lohanskis (basģitāra), Arta Grudule (flauta), Laura Ķere (flauta).

Gara mūzikas svētku noslēgumā ar dejas priekšnesumu uzstājās leģendārā dejotāja un horeogrāfe Vija Vētra.

Nacionālās apvienības kora dalībnieki izsaka lielu pateicību galvenajam pasākuma organizatoram Aleksandram Poļakovam un mūsu kora diriģentam Edgaram Račevskim par neaizmirstamo un emocionāli piepildīto dienu.

Laura Dabare,
Nacionālās apvienības kora prezidente

Foto: Ieva Holma, Aivars Holms

Iet atpakaļ