Mūsu cilvēki

Roberts Zīle

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes priekšsēdētājs, Eiropas Parlamenta deputāts.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Nacionālās apvienības deputāti 11.Saeimā: Jānis Dombrava

27.10.2011 11:41

Jānis Dombrava: dzimis 1988.gadā Rīgā; 2005.gadā iestājies organizācijā "Visu Latvijai!"; ievēlēts 10.Saeimā 22 gadu vecumā kā jaunākais Saeimas deputāts pēc Latvijas valstiskuma atjaunošanas; Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK valdes loceklis. Ievēlēts 11.Saeimā no Nacionālās apvienības. Foto: TB/LNNK.

1. Jūs esat atkārtoti ievēlēts par Saeimas deputātu. Kā jūtaties?

Jānis Dombrava, 11.Saeimas deputātsViennozīmīgi esmu pateicību parādā tiem vairāk kā simts tūkstošiem, kas nobalsoja par Nacionālo apvienību, un aptuveni tiem desmit tūkstošiem, kas pauda man personīgu atbalstu. Bez viņiem es te nebūtu. Protams, sajūtas ir pozitīvas, un pienākuma apziņa nāks līdzi arī šīs Saeimas darbības laikā.

 

2. Kādas būs Jūsu Saeimas darba prioritātes? Vai tās mainīsies?

Tā kā 10.Saeima strādāja salīdzinoši īsu periodu, tad daļa no iepriekšējām prioritātēm saglabāsies, bet klāt ir nākušas jaunas, īpaši demogrāfijas problēmu risināšana un vēl aktīvāka iesaistīšanās par latviešu pozīciju noturēšanu Latvijā. Ir svarīgi, lai mēs nepieļautu latviešiem neizdevīgus pilsonības likuma grozījumus, tāpat svarīgi ir valsts valodas un citi jautājumi.

3. "Visu Latvijai!" un "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK ir reorganizācijas procesā. Kā Jūs skatāties uz Nacionālās apvienības nākotni, īpaši pēc tik labiem rezultātiem 11.Saeimas vēlēšanās?

Es domāju, ka reorganizācijas process būs tiešām izaicinājums abām partijām, gan "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, gan "Visu Latvijai!". Lomu spēlēs dažādu personu vēsturiskā pieredze, vai kādas personīgas nesaskaņas, bet es ceru, ka tas nemetīs ēnu uz visu kopējo apvienošanās procesu un ka lielākoties būs iespējams rast kopsaucēju un kompromisus, lai izveidotu spēcīgus kodolus reģionos. Brīdī, kad izveidosies vienota organizācija, tāda, kas funkcionēs kā vienots mehānisms, tad, es domāju, mēs kļūsim principā neapturami. Spēcīga uz ideoloģiju balstīta partija viennozīmīgi ir pārāka par amorfu, bez-ideoloģijas partiju.

www.tb.lv

Intervijas ar Nacionālās apvienības 11.Saeimas deputātiem

Dzintars Kudums, Romāns Naudiņs, Ilmārs Latkovskis, Dāvis Stalts

Inese Laizāne

 

Iet atpakaļ