Nacionālās apvienības deputāti 11.Saeimā: Inese Laizāne

20.10.2011 10:05

Dzimusi 1971.gadā Balvos. Bijusi Daugavpils teātra aktrise un no 2001.-2009.gadam teātra direktore, pēc tam 10. Saeimas deputāte. Ievēlēta 11.Saeimā no Nacionālās apvienības. Foto: TB/LNNK

1. Jūs esat atkārtoti ievēlēta par Saeimas deputāti. Kā jūtaties?

Man ir stabilākas sajūtas un gandarījums, jo, manuprāt, atlaistam deputātam tikt ievēlētam nākamajā sasaukumā nozīmē apliecinājumu, ka sabiedrība ir tev noticējusi un arī uzticējusi risināt savas problēmas. Es tiešām esmu gandarīta un pateicīga vēlētājiem – tātad neesmu viņus sarūgtinājusi, esot 10.Saeimas deputāte.

2. Kādas būs Jūsu Saeimas darba prioritātes? Vai tās mainīsies?

Patiesībā ir izkristalizējušās tās lietas, kuras es līdz šim darīju. Pirmā ir akcentēt Sociālo un darba lietu komisijas aktualitātes un otra, kas man jau agrāk bija kā platforma – paspilgtināt un akcentēt Latgales jautājumu. Un tur to darīt visās jomās – gan kultūrā, gan izglītībā, gan sociālās lietās – tātad kopumā strādāt konkrētam reģionam.

3. "Visu Latvijai!" un "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK ir reorganizācijas procesā. Kā Jūs skatāties uz Nacionālās apvienības nākotni, īpaši pēc tik labiem rezultātiem 11.Saeimas vēlēšanās?

Patiesībā uzskatu, ka kultūras pamats tā ir virsotne, un Nacionālā apvienība ir tāds fantastisks stabils pamats, kurš mums arī ir kā virsotne. Tas var plesties paplašinoties kā piramīda uz sāniem un kļūt vēl lielāka. Mēs tāpēc katru dienu nesakām, lūk, cik mēs daudz esam izdarījuši, bet mēs sakām, ka mums jādara vairāk. Manuprāt, tieši tas arī ir virsotnes paplašināšana – tas nav jauna sākums, bet tā, kas mums jau ir bijis agrāk, nostiprināšana un paplašināšana.

Katra reorganizācija var būt sāpīga, bet vienmēr ir jāskatās uz cilvēkiem, kuri apvienojas. Nacionālā apvienība nav kāds bezpersonisks veidojums – tie ir reāli cilvēki. Ja šādi cilvēki, personības, izsaka vēlmi strādāt kopā, tad tas jau ir fantastiski, tas ir ļoti labi.

www.tb.lv

Iet atpakaļ