Mūsu cilvēki

Roberts Zīle

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes priekšsēdētājs, Eiropas Parlamenta deputāts.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Nacionālās apvienības Bauskas nodaļa pilnveido Dzejnieka taku

18.06.2012 12:09

Talcinieki darbā. Foto: R. Ābelnieks

Turpinot pērnajā gadā aizsākto tradīciju, 16.jūnijā NA Bauskas nodaļa Viļa Plūdoņa muzejā Ceraukstes pagasta „Lejeniekos” sarīkoja talku. Talcinieku pamatuzdevums bija izgatavot un uzstādīt soliņus pie Dzejnieka takas, kas ir aptuveni kilometru gara un vijas gar gleznaino Mēmeles krastu. Šo pastaigu vietu kādreiz bija iecienījis V.Plūdons, kuram labpatikās aizstaigāt līdz Jautrajam strautam, un te viņš smēlās iedvesmu saviem darbiem.

Talcinieki varēja apskatīt un novērtēt, kā izskatās pagājušajā gadā paveiktais, un arī šīs talkas veikums radīja gandarījuma sajūtu: uzstādīti trīs pamatīgi soliņi vietās, kur starp kokiem un krūmiem paveras skats uz Mēmeles rāmo plūdumu, šajās vietās iztīrīts liekais apaugums, tādejādi paplašinot apskatāmo ainavas sektoru. Čakli strādājot, laiks pagāja ātri, un darba prieku nemazināja ēdelīgo odu interese par talkotājiem. Pie reizes, tika apspriesti arī nākamgad veicamie darbi Dzejnieka takas pilnveidošanai.

Protams, ka arī šogad neizpalika „talkas zupas” baudīšana, kura pēc labi padarīta darba garšoja vareni. Noslēgumā notika partijas sapulce brīvā dabā, kurā nodaļas vadītājs Raitis Ābelnieks informēja par jaunumiem Nacionālās apvienības darbā gan Saeimā, gan Ministru kabinetā, kā arī NA Valdē un sekretariātā.

Raitis Ābelnieks

Iet atpakaļ