Liepājniekiem jauns nacionāls tīmekļa portāls Irliepaja.lv

05.09.2011 19:10

Jau mēnesi Liepājā darbojas jauns pilsētas interneta portāls www.irliepaja.lv. Tās dibinātāju skaitā ir Liepājas pilsētas domes deputāts no Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK saraksta Ivars Kesenfelds, biedrības „Par Liepāju” valdes loceklis un TB/LNNK Liepājas grupas vadītājs Gunārs Silakaktiņš, žurnālisti, kultūras darbinieki un IT speciālisti.

Portāls ir nacionāls, publicistisks, ik dienu informējošs un izglītojošs virtuāls izdevums latviešu valodā, kura atspoguļotās tēmas ir aktuālas gan liepājniekiem, gan pilsētas viesiem.

Ievērojamu daļu no publikācijām veido rakstu, ziņu, foto galeriju un video sižetu bloki par Liepājas vēsturi un pilsētas iedzīvotājiem. Pašreiz, kad tas darbojas testa režīmā, ne visas plānotās saites ir atveramas. Vēl nav iespēja piekļūt iespaidīgajai ap sešdesmit tūkstošu liepājnieku uzvārdu datu bāzei. Vēl nedarbojas sludinājumu un brīvā foruma lapa, kā arī ieplānotie video tiešraides sižeti. Taču statistika liecina, ka dažu nedēļu darbības laikā portāls ir audzis dinamiski. Portāla veidotāji sev noteikuši darbības virzienu – nodrošināt liepājniekiem piekļuvi objektīvam, alternatīvam ikdienas informācijas avotam, kas būtiski atšķirtos no ierastās masu mēdiju darbības. Portāls Irliepaja.lv finansiāli nav atkarīgs no Liepājas domes administrācijas vai deputātu un pašvaldības labvēlības.

Laipni lūgti www.irliepaja.lv!

Gunārs Silakaktiņš

Iet atpakaļ