Mūsu cilvēki

Aigars Strupulis

Jelgavas novada deputāts, Jelgavas pilsētas galvenais speciālists nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanā.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Latviešu leģionāram Ēvaldam Valfrīdam Stirnam – 100

25.10.2012 22:29

Jubilāru sveic Nacionālās apvienības Jūrmalas nodaļas pārstāvji Juris Griķis un Aigars Tampe. Foto: TB/LNNK.

Ēvalds Valfrīds Stirna dzimis Rīgā 1912. gada 25. oktobrī. Esam Kauguros, un ir pagājuši 100 gadi, bet vecā vīra klātbūtnē tos nemana. Ir jaušams jaunības prieks un dedzība. Jubilārs pat zina nosaukt precīzu dzimšanas laiku, proti, svētdienu vienpadsmitos, un dedzīgi dalās dažādās savas dzīves epizodēs no cara laikiem līdz mūsdienām.

Nacionālās apvienības Jūrmalas nodaļas vārdā sirmo patriotu un bijušo Latviešu leģiona 19.divīzijas virsnieku sveica nodaļas līdzpriekšsēdētājs Juris Griķis, Jūrmalas domes deputāts Aigars Tampe, Aleksandrs Čuda un Kārlis Freibergs. Sveicēji dāvināja Nacionālās apvienības biedra mākslinieka un tēlnieka Andra Bērziņa izgatavotu medaļu Latviešu leģiona piemiņai.

Aizsardzības ministra Arta Pabrika vārdā, kā arī Daugavas Vanagu Latvijā vārdā leitnantu Ēvaldu Valfrīdu Stirnu bija ieradies sveikt atvaļinātais NBS brigādes ģenerālis un Daugavas Vanagu Latvijā vadītājs Juris Vectirāns. Viesu vidū bija arī Latvijas Politiski represēto apvienības Jūrmalas nodaļas priekšsēdētāja Olga Helēna Koziorova un Latvijas Nacionālo karavīru biedrības Jūrmalas nodaļas valdes priekšsēdētājs un Nacionālās apvienības biedrs Oļģerts Mentelis.

www.tb.lv

Iet atpakaļ