Mūsu cilvēki

Raitis Ābelnieks

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Bauskas novada grupas vadītājs. Bauskas novada domes priekšsēdētājs.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Kabanovu atsauc no NATO PA, Urbanovičam - karikatūra

22.12.2011 20:30

Pēc Nacionālās apvienības (NA) frakcijas ierosinājuma Saeima 22. decembra sēdē nolēma atsaukt deputātu Nikolaju Kabanovu (SC) no NATO Parlamentārās asamblejas Latvijas delegācijas pastāvīgā pārstāvja aizstājēja amata.

Aicinot balsot par lēmumprojektu, NA deputāts Dzintars Rasnačs retoriski vaicāja, vai Latviju tādā svarīgā forumā kā NATO Parlamentārā asambleja var pārstāvēt cilvēks, par kuru tiesā ir pierādīts, ka viņš ir atklāti naidīgs cilvēks latviešu tautai un Latvijas valstij.

Tāpat Rasnačs vaicāja, vai mūsu valsti šajā svarīgajā starptautiskajā forumā var pārstāvēt cilvēks, kurš vērsies pret nacionālu Latvijas valsti un pārkāpis solījumu stiprināt latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu. "Nevar pārstāvēt," rezumēja deputāts.

Aizklātā balsojumā par Kabanova atsaukšanu nobalsoja 56, pret - 29, atturējās divi deputāti.

Atbildot uz Jāņa Urbanoviča (SC) iepriekšējā Saeimas plenārsēdē paustajiem ne pārāk džentlmeniskajiem, pret Nacionālās apvienības deputāti Ināru Mūrnieci vērstajiem izteikumiem, NA deputāti pēc Saeimas sēdes J. Urbanovičam uzdāvināja Agra Liepiņa karikatūru par „džentlmeniskumu, mūsdienu bruņinieciskumu un īpaši smalkjūtīgu attieksmi pret sievietēm”.

Karikatūra J.Urbanovičam (SC) par smalkjūtīgu attieksmi pret sievietēm. 22.12.2011.

Iet atpakaļ