Mūsu cilvēki

Roberts Zīle

Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK Valdes priekšsēdētājs, Eiropas Parlamenta deputāts.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Jūrmalas dome pēc opozīcijas ierosinājuma nolemj izdot savu avīzi turpmāk vienīgi latviešu valodā

14.02.2012 17:30

Otrdien, 14.februārī, Jūrmalas dome ārkārtas sēdē pēc opozīcijas ierosinājuma nolēma nākotnē pašvaldības avīzi izdot tikai valsts valodā. Kā informēja opozīcijas deputāts Aigars Tampe (NA), mēra vietniece Larisa Loskutova (SC) šī jautājuma izskatīšanu centās novilcināt, un bija pamats domāt, ka viņa zināmā mērā ir Lindermana domu īstenotāja Jūrmalā.

Pagājušajā nedēļā septiņi Jūrmalas domes opozīcijas deputāti arī ierosināja Loskutovas atstādināšanu no amata saistībā ar Valsts kontroles atzinumu par nesaimniecisku rīcību 1,2 miljoni latu apmērā pašvaldības kapitālsabiedrībās. Kaut arī šī iniciatīva vairākuma atbalstu neguva, Aigars Tampe domā, ka arī tas bija panākums, lai parādītu, ka Jūrmalā visi nedomā vienādi.

Iesnieguma pamatā bija Valsts kontroles pārskats par Jūrmalas pilsētas pašvaldības darbu un līdzekļu izšķērdēšanu kapitālsabiedrībās, kā arī vairāki citi apstākļi, piemēram, tas, ka triju gadu laikā tā arī nav atjaunots Majoru kultūras nams, vai arī neskaidrība, kāpēc tik maz izdarīts, bet tik daudz līdzekļu tērēts grāvju tīrīšanā Mellužu – Asaru rajonā.

www.tb.lv

Iet atpakaļ