Mūsu cilvēki

Māris Grīnblats

11. Saeimas Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcijas konsultants.

Roberta Zīles blogs

Dzintara Rasnača mājaslapa

Romāna Naudiņa mājaslapa

Latvijas Okupācijas muzejs

Jānis Bordāns klātienē sveic Baltinavas skolēnus un skolotājus Zinību dienā

03.09.2012 10:51

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns, īpaši sveicot pirmklasniekus un viņu vecākus, veiksmi un prieku zinību apguvē un to tālāk nodošanā, uzsākot jauno mācību gadu, vēl visiem skolēniem un skolotājiem, studentiem un pasniedzējiem!

Šodien tieslietu ministrs ar savu klātbūtni pagodina Baltinavas vidusskolas skolēnus un skolotājus, piedaloties svinīgā ceremonijā, kurā pie skolas ēkas tiek piestiprināta iesvētīta plāksne ar skolas nosaukumu latviski un latgaliski, kā arī pacelts Latgales karogs. „Baltinava ir novads ar dziļām un joprojām spēcīgām kultūras tradīcijām, latgalisks, tātad arī ļoti latvisks novads”, ar atzinību vērtē ministrs.

Atzīmējot Zinību dienu, ministrs vēlas atgādināt Reiņa Kaudzītes vārdus: „Zināšanas ir manta un mācības šīs mantas atslēga.” Jānis Bordāns ir pārliecināts, ka zinību nozīmīguma novērtējums notiek katru dienu, jo „mēs katrs veicot savu ikdienas darbu, pakāpjoties uz jau gūto pieredzi un zināšanām, gūstam jaunas. Neviena izglītība ar diploma iegūšanu nebeidzas, tā ir jāuztur, jāceļ un jāvēlas katru dienu apgūt ko jaunu. Mums visu mūžu jābūt gataviem tvert visu jauno kā bērnībā, kad pasaule ir pilna nezināmu brīnumu.

Mēs visi nākam no bērnības! Tas, ko bērnībā iegūstam, ir visa mūža pamats. Tās nav tikai zināšanas, tas ir sākums personībai- mums pašiem. Bet, lai personība veiksmīgi attīstītos un nostiprinātos, ir nepieciešama harmoniska vide, kas sākas ar laimi un saticību ģimenē!

Mums visiem vēlu tieši to- ar radošu dzirksti uzsākt jauno mācību un darba sezonu, bet pāri visam laimi, mīlestību un saticību ģimenē!”

Līga Ādamsone, tieslietu ministra preses sekretāre.

Iet atpakaļ